Grasz w Counter-Strike? Możliwe, że zabiłeś samego Bin Ladena !

Grasz w Counter-Strike? Możliwe, że zabiłeś samego Bin Ladena !

CIA opublikowało właśnie zbiór plików dotyczących Osamy Bin Ladena, ukazujący rzeczy, które miał przy sobie podczas kilku swoich ostatnich dni życia w leżącym w Pakistanie mieście Abbottabad. Na liście tej znalazło się sporo tytułów, które obejmują filmy, dokumenty, anglojęzyczne książki oraz... gry ! Często w mediach głośno było o szkoleniu terrorystów z wykorzystaniem strzelanek, ale jak się okazuje, grali oni również dla przyjemności.

Z najnowszych informacji wynika, że lider ugrupowania Al-Ka’ida był fanem serii Great Wildlife Moments wyprodukowanej przez BBC, jednakże w swoim "sercu" miał też specjalne miejsce na animacje, których producentem był Disney. Na liście bajek znalazły się takie hity, jak Auta, Kurczak mały i Mrówka Z. Co ciekawe, ten były lider fundamentalistów posiadał również zbiór gier. W zbiorach Osamy znalazła się kopia Final Fantasy VII oraz jak utrzymuje CIA, Bin Laden posiadał również Resident Evil. W przypadku tego ostatniego nie wiadomo jednak, czy chodzi o grę, film, czy może o obie produkcje. Co jednak najciekawsze, Osama Bin Laden posiadał konto Steam, na którym miał grę Counter-Strike.

"Terrorists win!" nabiera teraz zupełnie nowego wymiaru ;)

Nie wiadomo dokładnie w jaki sposób Osama Bin Laden mógł prowadzić rozgrywki w Counter-Strike, ani jaki zespół preferował. Jednakże dla osób zaznajomionych z tytułem świadomość, że ktoś taki mógł grać razem z nimi, bądź przeciw nim, wynosi słowa z gry "Terrorists win!" na zupełnie nowy poziom ;) Ciekawostką jest, że modderzy już jakiś czas temu przenieśli ostatnią kryjówkę Bin Ladena do świata gry, ale mapa fy_abbottabad zbierała dość skrajne recenzje, bo część społeczności uznała ten level za nieco zbyt kontrowersyjny. Również wizerunek Osamy został wkomponowany w świat CS'a i wirtualne boje możemy prowadzić jako najsłynniejszy terrorysta świata.

 

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Grasz w Counter-Strike? Możliwe, że zabiłeś samego Bin Ladena !

 0