Grawerka laserowa w świetnej promocji! 18 watów czystej mocy

Grawerka laserowa w świetnej promocji! 18 watów czystej mocy

Rozglądacie się aktualnie za kupnem grawerki laserowej, ale nie możecie wybrac konkretnego modelu? To się świetnie składa, bo aktualnie na sprzęt znanej marki Swiitol, a dokładnie model C18 Pro przewidziana została promocja!

W dzisiejszych czasach, gdzie indywidualizm i rękodzieło zyskują na znaczeniu, grawerki laserowe do użytku domowego stanowią fascynujące narzędzie dla entuzjastów DIY, artystów i majsterkowiczów. Te urządzenia, wykorzystujące skoncentrowany strumień światła do precyzyjnego cięcia i grawerowania, umożliwiają tworzenie unikalnych i skomplikowanych wzorów na różnorodnych materiałach, otwierając drzwi do nieograniczonych możliwości twórczych.

Grawerka laserowa to zaawansowane urządzenie, które za pomocą lasera, sterowanego komputerowo, pozwala na wykonywanie precyzyjnych i czystych cięć oraz grawerowań. Dzięki tej technologii, użytkownicy mogą realizować skomplikowane projekty z dokładnością nieosiągalną dla tradycyjnych metod grawerowania. Jednym z producentów takiego sprzętu jest Swiitol, który poinformował nas o aktualnie panującej promocji na model C18 Pro.

 

Promocja na grawerkę Swiitol C18 Pro

Za 390 USD (ok. 361 euro, czyli ok. 1550 zł) nabyć możecie sprzęt, który jeszcze wczoraj kosztował niemal 660 USD, a zatem obniżka jest jak najbardziej odczuwalna. Warto tutaj wspomnieć, że jeśli zasubkrybujesz sklep Swiitol, otrzymasz dodatkowy kupon i tym samym 5-procentowy rabat na swój zakup. Zamawiając grawerkę laserową C18 Pro, ta przyjedzie do ciebie w ok. 3-5 dni, a wszystko przez to, że wysyłana jest z magazynów europejskich (dostawa jest darmowa). Tylko co za to otrzymujemy? Grawerkę, rzecz jasna laserową i to nie byle jaką bo o mocy aż 18 W.

Swiitol C18 Pro

Precyzyjny obszar skupienia

Obszar precyzyjnego skupienia lasera wynosi zaledwie 0,08*0,08 mm. Laser o wysokiej gęstości może łatwo ciąć drewno balsowe o grubości 10 mm, drewno paulowni o grubości 10 mm, sklejkę lipową o grubości 5 mm oraz czarny akryl o grubości 12 mm. Może bezpośrednio grawerować w stali nierdzewnej lustrzanej. Dla metalu, ceramiki, szkła itp., prędkość grawerowania i cięcia jest o 40% wyższa niż w modelu bez kompresji punktu, co jest porównywalne do efektu maszyny do grawerowania laserowego CO₂ o mocy 90W.

Szybkie grawerowanie i wszechstronna budowa

Swiitol C18 Pro potrafi grawerować z prędkością nawet 30 000 mm/min, a optymalna dla tego modelu wynosi 24 000 mm/min. Do tworzenia tak zaawansowanych grawerów wykorzystuje modułową budowę o wymiarach 400 x 400 mm (obszar roboczy grawerowania), więc mowa o dość kompaktowej konstrukcji, którą można umieścić na standardowych stanowiskach. Cały szkielet jest wykonany z metalu i oferuje przede wszystkim wymaganą stabilność, co przy tak wysokiej precyzji wydaje się być elementem kluczowym. Kluczowe wydaje się być również zastosowanie liniowej szyny ślizgowej, dzięki której urządzenie Swiitol oferuje wysoką prędkość grawerowania bez udziału niepożądanych efektów wibracji.

Bezpieczeństwo i kompatybilność

Maszyna posiada panoramiczną osłonę filtrującą, która chroni oczy, filtrując 97% światła ultrafioletowego, eliminując konieczność noszenia gogli. Wyposażona jest również w 32-bitową płytę główną, co zwiększa wydajność przetwarzania danych. Kompatybilna z różnymi oprogramowaniami do grawerowania, takimi jak LaserGRBL i LightBurn, wspiera systemy Windows XP/7/8/10 oraz MAc (LightBurn) i różne formaty plików.

C18 Pro jest rzecz jasna kompatybilny z aplikacją, oferującą bogatą bibliotekę materiałów do cięcia, zaawansowane funkcje projektowe i stabilne połączenie. Maszyna może ciąć lub grawerować ponad 1000 różnych materiałów, w tym drewno, stal, skórę, akryl, tkaniny i wiele innych, a także grawerować 256 różnych kolorów na stali nierdzewnej.

*Artykuł sponsorowany powstał we współpracy ze Swiitol

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Grawerka laserowa w świetnej promocji! 18 watów czystej mocy

 0