GRID Legends trafi do Xbox Game Pass i EA Play

GRID Legends trafi do Xbox Game Pass i EA Play

EA Play a tym samym Xbox Game Pass we wrześniu wzbogaci się o GRID Legends, czyli najnowszą odsłonę popularnej serii gier wyścigowych.

GRID Legends trafi do EA PlayXbox Game Pass oraz Game Pass PC. GRID Legends zadebiutował w lutym 2022 i jest to nadal świeża gra, która powinna przypaść do gustu nie tylko fanom serii, ale także produkcji wyścigowych. GRID Legends zostanie udostępniony w EA Play i Game Pass 1 września bieżącego roku. Aby zagrać w tę grę należy mieć aktywny abonament Xbox Game Pass w wersji podstawowej, Ultimate, lub skorzystać z EA Play na Originie bądź Steam. Bardziej opłacalne jest jednak wykupienie abonamentu Microsoftu, gdyż do dyspozycji dostajemy też masę innych tytułów nie tylko proponowanych przez Elektroników. To wszystko za 4 złote za pierwszy miesiąc XGP.

GRID Legends zadebiutuje w EA Play i Xbox Game Passie 1 września.

GIRD Legends

GRID Legends zawiera ponad 100 pojazdów od klasycznych samochodów turystycznych, po duże auta, elektryczne oraz hybrydowe. Jeździmy nimi na 130 trasach od Brands Hatch i Indianapolis, do kultowych torów miejskich, takich jak Dubaj czy Londyn. Gra posiada tryb Race Creator umożliwiający stworzenie własnego wyścigu marzeń oraz wariant fabularny Driven to Glory, w którym uczestniczymy w wymagających rajdach i pniemy się po szczeblach kariery najlepszego kierowcy, rywalizując z gwiazdami o tytuł Grid World Series. Oprócz rozgrywki solo możemy wziąć udział w wyścigach online do maksymalnie albo zanurzyć się w trybie kariery.

Ostatnio PC Game Pass wzbogacił się o Death Stranding, za którego powstanie odpowiada doskonale znany Hideo Kojima. W grę zagrają jedynie posiadacze PC Game Passa, bowiem nie została ona wydana na konsolach Xbox. Fabuła jest całkiem groteskowa i przedstawia katastrofalną wizję świata, w której ogromną rolę odgrywa deszcz, który wszystko, co zmoczy przemieszcza w czasie. Co ciekawe za wydanie wersji PC nie odpowiada jak w przypadku PS4 Sony tylko 505 Games. Producent PlaySstation zaprzeczył jakoby miał cokolwiek wspólnego z udostępnieniem Death Stranding na platformie Microsoftu.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: GRID Legends trafi do Xbox Game Pass i EA Play

 0