Trailer GTA 6 już dostępny. Sprawdź, jak się prezentuje... ale nie na PC

Trailer GTA 6 już dostępny. Sprawdź, jak się prezentuje... ale nie na PC

Trailer GTA 6 zapowiadany był na wtorek, ale ze względu na wyciek Rockstar Games postanowił podzielić się oficjalną wersją na platformie Youtube. RG nie kryje rozczarowania w swoim poście na X (dawniej Twitter) i wcale się mu nie dziwimy.

Nie da się ukryć, że fani serii Grand Theft Auto długo musieli czekać na jakiekolwiek oficjalne informacje związane z szóstą odsłoną, która według Rockstar Games, ma pojawić się w 2025 roku. Nie da się również ukryć faktu, że pierwszy trailer GTA 6 został opublikowany 8 godzin temu ze względu na wyciek w mediach społecznościowych. Trailer zobaczycie poniżej.

 

GTA 6 bez wersji PC?

Jak już wspomnieliśmy, GTA 6 wydane zostanie w 2025 roku, ale w oficjalnej zapowiedzi widnieją tylko trzy platformy - PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na ten moment nie wiemy, czy w tym samym momencie pojawi się wersja na komputery osobiste. Być może stanie się tak, jak z Red Dead Redemption 2 i fani blaszaków będą musieli poczekać nieco dłużej na ich wymarzoną produkcję Rockstara. Szczegóły poznamy zapewne nieco bliżej premiery.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Trailer GTA 6 już dostępny. Sprawdź, jak się prezentuje... ale nie na PC

 0