GTA: San Andreas trafi do wstecznej komaptybilności na Xbox One

GTA: San Andreas trafi do wstecznej komaptybilności na Xbox One

Już wkrótce osoby wyposażone w konsolę Xbox One otrzymają porcję starszych tytułów, które zadebiutują w ramach niezwykle popularnej wstecznej kompatybilności.

Rockstar Games za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował o poszerzeniu listy gier wchodzących w skład wstecznej kompatybilności na Xbox One o dwa nowe tytuły. Dokładniej chodzi o kultowe Grand Theft Auto: San Andreas, Midnight Club oraz Rockstar Table Tennis. Produkty zostaną udostępnione dla posiadaczy najnowszej konsoli Microsoftu już 7 czerwca (oczywiście odpłatnie). GTA: San Andreas pierwotnie ukazało się w 2004 roku na PlayStation 2 zaś dopiero później, bo w czerwcu 2005 roku trafiło na PC-ty. Przygody Carla Johnsona i jego przyjaciół z Grove Street przypadły do gustu licznej rzeszy fanów, a sama gra mimo upływu tylu lat nadal jest uważana za jedną z najlepszych produkcji, jaką stworzył utalentowany zespół z literką R w logo.

Dokładnie 7 czerwca w ramach wstecznej kompatybilności na Xbox One pojawi się m.in. GTA: San Andreas

GTA: San Andreas trafi do wstecznej komaptybilności na Xbox One

Natomiast Midnight Club: Los Angeles stanowi czwartą odsłonę nieco arcedowego cyklu, który raczej nie zapisał się szczególnie na kartach historii branży wirtualnej rozrywki, choć mimo to spotkał się z przychylnym odbiorem graczy. Niestety dla nich od momentu premiery czwórki pod koniec 2008 roku, marka stanowi dla utalentowanego dewelopera raczej rozdział zamknięty (przynajmniej nie otrzymaliśmy żadnych sygnałów jakoby miałoby być inaczej). Na pochwałę z pewnością zasługiwał fakt posiadania dość sporej liczby w pełni licencjonowanych samochodów, a także wyścigów rozgrywanych o różnej porze dnia. Ostatnią nowinką, którą dostaną użytkownicy XOne jest mniej znany Rockstar Table Tennis, który swą premierę miał w 2006 roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: GTA: San Andreas trafi do wstecznej komaptybilności na Xbox One

 0