H1Z1 pojawi się za darmo na PlayStation 4. Ruszają testy wersji beta

H1Z1 pojawi się za darmo na PlayStation 4. Ruszają testy wersji beta

Już za niecały miesiąc, a dokładnie 22 maja na konsolach PlayStation 4 pojawi się otwarta beta, znanego każdemu fanowi gatunku battle royale tytułu jakim jest H1Z1.

Prace nad konsolową wersją H1Z1 zostały wstrzymane kilka lat temu, jednakże deweloperzy są wreszcie gotowi podzielić się swoimi dokonaniami z szerszą publicznością. H1Z1 na PlayStation 4 to nie jest tylko port z wersji PC na konsole. Wiele elementów zostało przeprojektowanych by maksymalnie wykorzystać możliwości kontrolera DualShock 4 i dostarczać akcji szybciej i częściej w porównaniu do wersji pecetowej. Przykładowo usunięto kluczyki do pojazdów, dając graczom możliwość natychmiastowego do nich dostępu oraz całkowicie przeprojektowano system wyposażenia, co oznacza, że nie będzie craftingu ani przekopywania się przez menu, by uzbroić postać. Co więcej wykorzystano system grab-and-go, czyli szybkie podnoszenie przedmiotów, co ma zaoszczędzić czas gracza. W grze umieszczono kołowe menu wyboru broni oraz przerobiono interfejs.

Czyżby producenci H1Z1 po długim czasie bezczynności powrócili do wspierania tytułu zazdroszcząc sukcesu PUGB i Fortnite?

Na początku rozgrywki gracze mogę pozyskać jedynie sześć broni podstawowego poziomu, a następnie rozpoczyna się kluczowy moment rozgrywki, bo gracze będą musieli zdecydować, o które zrzuty będą walczyć, by zdobyć sprzęt z kolejnych poziomów. Masowe zrzuty pojawiać się będą na całej mapie, pozwalając zdobyć znaną już broń, jak również nowości w arsenale. Na mapie będą również ukryte skrzynie z ciekawymi znaleziskami, a ten najrzadsze będą emitować sygnał naprowadzania. H1Z1 według obietnic producentów zostało zoptymalizowane na potrzeby PlayStation 4 i gra ma oferować płynne działanie z prędkością 60 klatek na sekundę na PS4 Pro. Jeśli nie możecie doczekać się otwartej bety, to możecie wziąć udział w zamkniętych testach, a rejestrować możecie się pod TYM adresem. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: H1Z1 pojawi się za darmo na PlayStation 4. Ruszają testy wersji beta

 0