H1Z1 w wersji na PlayStation 4 przyciągnęło mnóstwo graczy

H1Z1 w wersji na PlayStation 4 przyciągnęło mnóstwo graczy

Niesamowicie popularnej niegdyś produkcji H1Z1 udało się znaleźć nowych odbiorców i gra może wrócić na szczyty najczęściej uruchamianych tytułów.

H1Z1 nie miało łatwego roku w wersji na komputery. Niegdyś ta jedna z najpopularniejszych produkcji na platformie Steam zaczęła przygasać i ustępować konkurencji w postaci Playerunknown's Battlegrounds i Fortnite, by ostatecznie popaść w niełaskę z powodu opieszałości twórców z wydawaniem poprawek i dalszym rozwojem gry. Gdy w końcu deweloperzy ocknęli się z letargu, większość graczy przeszła do konkurencji, a dla H1Z1 było już a późno by odzyskać graczy, którzy w innym miejscu otrzymali produkty lepsze i aktywnie wspierane. Okazuje się jednak, że H1Z1 odnalazło dla siebie miejsce i wcale nie zamierza odejść w zapomnienie. Dzięki wypuszczeniu otwartej bety na konsoli PlayStation 4, gra może powrócić na szczyt.

Gracze PC odwrócili się na H1Za, gra próbuje więc swoich sił na konsoli PlayStation 4

Dziś pojawiła się dość niespodziewana informacja, że otwarta beta H1Z1 na PlayStation 4 przyciągnęła do siebie 1,5 miliona graczy w zaledwie 2 dni od uruchomienia. Oczywiście wszystko to jest zasługą przejścia na darmowy model dystrybucji gry, jednakże nie ma wątpliwości, że twórcy zdobyli nową widownię. H1Z1 opuściło w tym roku Earlu Access na Steam, jednak nawet po przejściu na model free-to-play w ciągu dnia gromadziło się ledwo 5000 graczy. I choć wcale nie jest to zły wynik, to daleko mu do osiągów z czasów świetności gry. Gracz PC mogli odwrócić się od tej produkcji, jednak dla konsolowców jest to coś nowego, co z pewnością pomaga tytułowi ponownie zdobywać popularność.

Pokaż / Dodaj komentarze do: H1Z1 w wersji na PlayStation 4 przyciągnęło mnóstwo graczy

 0