Half-Life Alyx: Levitation to obowiązkowa pozycja dla fanów gry

Half-Life Alyx: Levitation to obowiązkowa pozycja dla fanów gry

Nawet dwa lata po premierze Half-Life Alyx wciąż pozostaje najlepszym pokazem możliwości technologii VR w grach. Nic więc dziwnego, że wiele osób chciałoby więcej. Dopóki Valve nie ogłosi kontynuacji (co może trochę potrwać), społeczność moderów musi wziąć sprawy  w swoje ręce i dostarczać nową zawartość. 

Na szczęście Levitation, nowy mod singleplayer do Half-Life Alyx, nie tylko rozwija historię ostatniej gry Valve, ale także jest wysoko oceniany za rozgrywkę. Darmowy mod zawiera od trzech do czterech godzin dodatkowej zawartości fabularnej, oferuje nawet dubbing i nowe animacje. 

Levitation, nowy mod singleplayer do Half-Life Alyx, nie tylko rozwija historię ostatniej gry Valve, ale także jest wysoko oceniany za rozgrywkę.

W chwili pisania tego artykułu Levitation może pochwalić się idealną oceną (pięć gwiazdek) w 627 recenzjach, a wiele osób chwali pracę projektanta poziomów FMPONE. Pozytywna reakcja jest szczególnie godna uwagi, biorąc pod uwagę, że Levitation zostało ogłoszone dopiero na początku tego roku. Nie zdradzając zbyt wiele z fabuły, mod zabiera gracza do tajemniczej Sekcji X Miasta 17 w celu zbadania lewitującego budynku, w którym zaginęło dwóch członków Ruchu Oporu.

Można pobrać Levitation, subskrybując mod za pośrednictwem strony Workshop autora. Po zainstalowaniu części pierwszej Steam automatycznie pobierze pozostałe cztery części podczas gry w mod. Oczywiście by zagrać w Levitation, potrzebujemy kopii Half-Life Alyx i kompatybilnego headsetu VR. Jeśli jednak spełniacie te warunki i jesteście fanami Alyx, to zdecydowanie powinniście sprawdzić także i mod. 

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Half-Life Alyx: Levitation to obowiązkowa pozycja dla fanów gry

 0