Hama i Canton prezentują głośniki Glow Pro i Mate Pro

Hama i Canton prezentują głośniki Glow Pro i Mate Pro

Marka Hama producent sprzętu elektronicznego ogłosiła współpracę z firmą Canton tworzącą urządzenia z segmentu audio Hi-Fi. Owocem tego partnerstwa są dwa głośniki Bluetooth, które jak twierdzi Hama nadają się na imprezę.

Canton to jeden z najbardziej znanych niemieckich producentów głośników działający na rynku od 1972 r. Współpracy z tą firmą podjęła się Hama, a owocem tej kooperacji są już dwa głośniki bezprzewodowe, które niedługo będą mieć premierę w Polsce. Samo ogłoszenie współpracy nastąpiło podczas targów elektroniki użytkowej IFA w Berlinie. Głośniki Glow Pro i Mate Pro można było obejrzeć na stoisku Hama na IFA, z kolei teraz zostaną zaprezentowane szerzej. Głośnik mobilny Glow Pro posiada wbudowane w obudowę diody LED.

Marka Hama producent sprzętu elektronicznego ogłosiła współpracę z firmą Canton tworzącą urządzenia z segmentu audio Hi-Fi. Owocem tego partnerstwa są dwa głośniki Bluetooth, które jak twierdzi Hama nadają się na imprezę.

Hama i Canton prezentują głośniki Glow Pro i Mate Pro

Oferuje 30 W mocy muzycznej, tryb Xtra Bass, pięć różnych trybów oświetlenia, żywotność baterii do 12 godzin, możliwość ładowania przez złącze USB-C w ciągu około trzech godzin, wbudowane wejście audio, zintegrowany system głośnomówiący i wodoszczelną obudowę.

W zależności od osobistych preferencji można wybrać jeden z trzech trybów: zbalansowany, potężny i podbijający basy. Jeśli dwa głośniki są ze sobą sparowane przez Bluetooth i umieszczone w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, otrzymujemy w łatwy sposób prawdziwy efekt stereofoniczny.

I w tym przypadku gdy połączy się ze sobą dwa takie głośniki poprzez Bluetooth, możemy cieszyć się efektem stereo. Głośnik działa również jak powerbank, mogąc zasilić energią smartfon lub tablet. Warto zaznaczyć, że dzięki wodoszczelności na poziomie IPX6 jest też odporny na zachlapania czy wpływ strumieni wody. Dlatego idealnie nadaje się jako wsparcie do rozkręcenia przyjęcia na basenie, nad jeziorem czy na plaży. Zadba też o odpowiednią atmosferę pod prysznicem. Ceny i dostępność głośników będą ogłoszone w przyszłości.

Głośnik Glow Pro specyfikacja techniczna:

 • Maksymalna wydajność muzyczna: 30 W, napięcie: 7,4 V
 • Połączenie: 3,5 mm gniazdo jack, gniazdo USB-C
 • Bluetooth w wersji 5.0, maksymalny zasięg: 10 m
 • Zintegrowana akumulator litowo-jonowy, średni czas ładowania: 3 godz., maksymalny czas pracy baterii: 12 godz. pojemność: 2000 mAh
 • Stopień ochrony IP: IPX4 (ochrona przed opryskaniem)
 • Szerokość x wysokość x głębokość: 9,6 cm x 19,5 cm x 9,6 cm, waga: 700 g

Głośnik Mate Pro specyfikacja techniczna:

 • Maksymalna wydajność muzyczna: 60 W, napięcie: 7,4 V
 • Połączenie: gniazdo jack 3,5 mm, USB-C, USB-A
 • Wersja Bluetooth: 5.0, maksymalny zasięg: 10 m
 • Zintegrowana bateria litowo-jonowa, średni czas ładowania: 3 godz., maksymalny czas pracy baterii: 12 godz., pojemność 36000 mAh
 • Stopień ochrony IP: IPX6 (ochrona przed silnym ciągłym deszczem)
 • Szerokość x wysokość x głębokość: 31 cm x 15,2 cm x 11,8 cm, waga: 2550 g
 • Oba głośniki trafią do sprzedaży w Polsce w ciągu najbliższych tygodni
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hama i Canton prezentują głośniki Glow Pro i Mate Pro

 0