Hama prezentuje nauszne słuchawki Bluetooth Freedom Lit

Hama prezentuje nauszne słuchawki Bluetooth Freedom Lit

To kwintesencja wszystkich zalet budżetowego sprzętu audio Bluetooth. Można nimi sterować za pomocą wbudowanego przycisku wielofunkcyjnego, obsługują asystentów głosowych Siri oraz Google, mają też wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów. Pasywna redukcja hałasu z otoczenia na pewno jest kolejną ciekawostką, tak samo jak obecność złącza audio i możliwość wygodnego złożenia oraz schowania w kieszeni.

W portfolio Hama pojawiły się właśnie nauszne słuchawki Freedom Lit. Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne: biała z szarymi nausznikami, różowa z ciemniejszymi akcentami w tej samej barwie i kruczoczarna. Ich waga wynosi 120 g. Słuchawki po naładowaniu do pełna grają bezustannie przez 8 godzin. Mogą też pochwalić się wbudowanym mikrofonem, a po całkowitym naładowania maksymalny czas prowadzenia rozmów wynosi tyle samo. Sam proces zasilania urządzenia energią zajmuje trzy godziny, co odbywa się poprzez dołączony kabelek o długości 15 cm i wbudowane złącze micro USB.

W portfolio Hama pojawiły się właśnie nauszne słuchawki Freedom Lit. Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne: biała z szarymi nausznikami, różowa z ciemniejszymi akcentami w tej samej barwie i kruczoczarna.

Hama słuchawki bluetooth

Wersja Bluetooth urządzenia to 5.0, co w praktyce spokojnie oznacza 10 m zasięgu. Gdy nie będziemy chcieli czekać na naładowanie urządzenia, znajdziemy w nim też złącze Jack 3,5 mm do tradycyjnego podłączenia przewodu. Sama konstrukcja nauszników zapewnia pasywne tłumienie szumów, a także możliwość obsługi dotykowej dzięki przyciskowi wielofunkcyjnemu, np. przyjmowanie lub odrzucanie połączeń, a także odtwarzanie lub pauzowanie utworów muzycznych. W zasięgu użytkownika jest też wydawanie komend za pośrednictwem asystentów głosowych Siri i Google, co pozwala, chociażby na sterowanie głośnością. 

Warto zaznaczyć, że miękko wyściełany pałąk nie uciska głowy w trakcie noszenia i gwarantuje, że słuchawki nie spadną nam nawet przy intensywnym ruchu. Słuchawki bezprzewodowe Hama Freedom Lit wyceniono na około 99 zł. Możemy liczyć na dwuletnią gwarancję producenta.

Słuchawki Hama Freedom Lit, dane techniczne:

  • Impedancja mikrofonu:  2,2 kΩ
  • Impedancja słuchawek:  32 Ω
  • WBCV   ≥ 75mV
  • Wersja Bluetooth: 5.0
  • Profile kompatybilności Bluetooth: A2DP V1.3/AVRCP V1.6/HFP V1.7
  • Zakres częstotliwości mikrofonu: 50 Hz - 8 kHz
  • Zakres częstotliwości słuchawek: 20 Hz -20 kHz
  • Zakres fal: 2402-2480MHz
  • Zasięg emisji sygnału: 10 m
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hama prezentuje nauszne słuchawki Bluetooth Freedom Lit

 0