Hama Twin 3.0 – głośnik mobilny na każdą imprezę

Hama Twin 3.0 – głośnik mobilny na każdą imprezę

Hama prezentuje głośnik mobilny Twin 3.0 oferujący łącznie 30 W mocy i wodoszczelność klasy IP67, który jest w stanie grać nieprzerwanie przez 10 godz. Nie zabrakło też zestawu głośnomówiącego i funkcyjnych lampek LED.

Hama prezentuje trzecie już wcielenie modelu Twin. Niemiecki producent postanowił wyjść naprzeciw potrzebom melomanów uwielbiających zabawę przy jednym źródle dźwięku, ale nęci ich też odsłuchiwanie melodii w trybie stereofonicznym. W tym przypadku jesteśmy uwolnieni od dylematu, bo otrzymujemy zestaw dwa w jednym.

Podwójne uderzenie dźwięku

Hama Twin 3.0 nie jest kieszonkową konstrukcją, lecz daleko mu również do niewygodnej w przenoszeniu elektronicznej kolubryny. Głośnik mobilny ma 21 cm wysokości, 8,4 cm szerokości i tyle samo głębokości, zaś jego waga wynosi 865 g. Obudowę w okrągłym kształcie pokryto elastyczną, silikonową zdejmowaną zakładką w formie rękawa do zawieszenia np. na wieszaku lub gałęzi. Na spodzie obu połówek obudowy znajdziemy antypoślizgowe, gumowe nóżki. Sam głośnik oraz pokrowiec są utrzymane w białym kolorze. Z boku korpusu znajdziemy wystające przyciski do sterowania podstawowymi funkcjami sprzętu - głośność, odtwarzanie/pauza, a także następy/poprzedni utwór.

Twin 3.0 paruje się z urządzeniem docelowym, np. smartfonem, tabletem czy laptopem, poprzez technologię Bluetooth 5.0, co przekłada się na 10 m zasięgu. Oprócz tego sprzęt posiada maksymalną moc rzędu 30 W. Dodatkowo wystarczy, iż jednym ruchem ręki przekręcimy połówki głośnika, a powstaną dwa niezależne od siebie głośniki, każdy o mocy 15 W.

Każda połówka dysponuje własnym litowo-jonowym akumulatorem o pojemności 2000 mAh, włącznikiem, przyciskami sterowania, diodą LED informującą o stanie naładowania oraz złączem USB-C do zasilenia energią. Głośnik ładuje się poprzez dołączony do zestawu kabel, naładowanie od zera do stanu pełnej gotowości zajmuje trzy godziny.

Odporny na trudne warunki atmosferyczne

Nie mogło tu oczywiście zabraknąć wbudowanego mikrofonu do prowadzenia rozmów telefonicznych. Hama Twin 3.0 ma certyfikat wodoszczelności na poziomie IP67. Według deklaracji sprzętowi nie zaszkodzi zanurzenie na głębokość metra przez 30 minut. Głośnik Hama Twin 3.0 jest już dostępny w sprzedaży w cenie około 429,90 złotych.

Specyfikacja techniczna Hama Twin 3.0:

  • Częstotliwość transmisji 2402 – 2480 MHz
  • Maksymalna moc transmisji 3.18 dBm
  • Częstotliwość 100 Hz – 20 kHz
  • Zasięg do 10 m
  • Maks. moc muzyczna 30 W (2 x 15 W)
  • Napięcie ładowania Max. 5V 1A
  • Zniekształcenia częstotliwościowe THD ≤ 1%
  • Akumulator: 2 x Li-Ion, 3.7 V, pojemność 2000 mAh
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hama Twin 3.0 – głośnik mobilny na każdą imprezę

 0