Harry Potter: Quidditch Champions wyciekł do sieci. Rozgrywka zaprezentowana na materiałach

Harry Potter: Quidditch Champions wyciekł do sieci. Rozgrywka zaprezentowana na materiałach

Harry Potter: Quidditch Champions wycieka do sieci. Na Reddicie udostępniono gameplay z gry, który wprawdzie został już usunięty z forum na mocy praw autorskich, to jak wiadomo w internecie nigdy nic nie ginie. Dzięki temu wiemy czego obecnie mamy oczekiwać po tej produkcji.

Rozgrywka z Harry Potter: Quidditch Champions wyciekła do sieci

Harry Potter: Quidditch Champions to najnowsza gra w magicznym uniwersum wykreowanym przez J.K. Rowling, która tym razem jest poświęcona popularnemu wśród czarodziejów sportowi. Nie jest to pierwsze podejście do tej dyscypliny, bo w 2003 roku ukazał się Harry Potter: Mistrzostwa świata w quidditchu, które były całkiem interesującą propozycją na tle prostych i nieszczególnie wymagających platformówek. Po Hogwarts Legacy Warner Bros. sięgnął po Quidditcha i prezentuje własne mistrzostwa w tej dyscyplinie. Od jakiegoś czasu trwają niejawne testy tytułu, więc tylko kwestią czasu był wyciek gameplayu z gry.

Do sieci wyciekły fragmenty rozgrywki Harry Potter: Quidditch Champions. Materiały szybko znikają z internetu na mocy praw autorskich.

Jeden z graczy złamał NDA i transmitował rozgrywkę z Harry Potter: Quidditch Champions na Twitchu. Rozgrywka, która wyciekła, przedstawia pełny mecz i tryb treningowy, a oprócz samego sportu zaprezentowano również mechanikę i system personalizacji postaci, jak również wybór cieszynek, miotły. Widzimy też gotowe do szablony Harry'ego, Draco, Rona czy Ginny. Oznacza to, iż zagramy doskonale znanymi bohaterami z książek oraz filmów. Materiał pochodzi z wczesnej wersji gry i nie prezentuje ostatecznego wyglądu rozgrywki, więc trzeba do tego wycieku podchodzić z dystansem, ponieważ niemało może się jeszcze zmienić do momentu premiery.

Warner Bros. kasuje materiały

Sama sytuacja jest oczywiście nie na rękę wydawcy Warner Bros. które na mocy praw autorskich doprowadziło do skasowania materiałów z Reddita. W sieci jak wiadomo nic nigdy nie ginie i screeny czy urywki z gry są dostępne np. na tej stronie internetowej. Harry Potter: Quidditch Champions zapowiada się na udaną grę z przyjemną rozgrywką i ładnie prezentującą się oprawą graficzną stylem nawiązującą do Fortnite. Kreskówkowy styl powinien przypaść do gustu młodszym odbiorcom.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Harry Potter: Quidditch Champions wyciekł do sieci. Rozgrywka zaprezentowana na materiałach

 0