Hearthstone otrzymuje nowy płatny tryb - Heroic Tavern Brawl

Hearthstone otrzymuje nowy płatny tryb - Heroic Tavern Brawl

Szalenie popularna gra kaciana Hearthstone (dostępna na PC, Androidzie i iOS) doczekała się nowego trybu, w którym panują zupełnie inne zasady. Niestety, nie jest on darmowy.

Tavern Brawl to cotygodniowe specjalne wydarzenia w Hearthstone, które posiadają odmienne i losowe zasady gry oraz zachęcają do szybkiej rozgrywki. Są one darmowe. Tym razem Blizzard, poza nowym "standardowym" Tavern Brawlem wprowadził także nowy tryb - płatny Heroic Tavern Brawl. Aby z niego skorzystać należy zapłacić $10 bądź 1000 sztuk growej waluty - złota.

W Heroic Tavern Brawl gracze tworzą swoje zestawy kart w standardowym formacie, po czym w przeciągu tygodnia starają się osiągnąć 12 wygranych używając jednego i tego samego zestawu. Przy trzech przegranych tracimy możliwość walki o specjalne nagrody i musimy czekać aż do następnego tygodniu. A skoro już o nagrodach mowa, to jest o co walczyć. 12 zwycięskich potyczek zapewni nam 50 zestawów kart, 1095 jednostek tajemnego pyłu (służacego do wytwarzania nowych kart), 1105 sztuk złota oraz trzy legendarne, złote karty.

Nagrody wygrywa się stopniowo, po każdej wygranej lub ostatecznie po trzech porażkach. W przypadku trzech przegranych meczów i niewygrania żadnego - otrzymamy jedynie paczkę kart, ale na pył ani złoto nie możemy liczyć. Zważywszy na dość wysoką cenę wstępu (za jej równowartość otrzymalibyśmy 10 paczek kart) decyzja o przystąpieniu do Heroic Brawl na pewno skłoni do przemyśleń.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hearthstone otrzymuje nowy płatny tryb - Heroic Tavern Brawl

 0