Hellraisers kolejną drużyną zaproszoną na Games Clash Masters!

Hellraisers kolejną drużyną zaproszoną na Games Clash Masters!

Poznaliśmy kolejną drużynę, która została zaproszona na finały Games Clash Masters. Jest nią europejska formacja Hellraisers. To oni powalczą o główne nagrody na gdańskim LANie, konkurując z ośmioma innymi drużynami.

Jak już powszechnie wiadomo, na Games Clash Masters pojawi się duńskie Heroic. Do grona drużyn zaproszonych dziś dołączyło Hellraisers - organizacja założona w 2014 roku przez Alexeya “xaoc” Kucherova. Na ten moment w drużynie grają ANGE1, bondik, DeadFox, woxic oraz ISSAA. Ich trenerem jest Ivan “Johnta” Shevtsov. Na turnieju w Gdyni pojawi się również Team Kinguin oraz AGO Esports, czyli drużyny, które zwyciężyły dwa pierwsze turnieje kwalifikacyjne. Przed nami jeszcze dwa kolejne, na których zmierzą się polskie formacje. Ostatecznie o część z puli 100 000 dolarów i tytuł pierwszego zwycięzcy Games Clash Masters zawalczy osiem drużyn Counter Strike:Global Offensive. Samo wydarzenie, które rozpocznie się 28 września w Gdynia Arena będzie darmowe, a organizatorzy zapewniają o wielkiej scenie 360 stopni, jaką mogliśmy obserwować na największych turniejach na świecie z pełnym zapleczem efektów świetlnych i pirotechniki. W trakcie turnieju na uczestników czeka wiele dodatkowych atrakcji, strefy free2play, strefa kibica z foodtruckami, stoiska gamingowe i miejsca spotkań z graczami.

Hellraisers jest notowane na 15 miejscu w prestiżowym rankingu HLTV

Hellraisers to ekipa, która od kilku lat jest obecna na europejskiej i światowej scenie Counter Strike: Global Offensive. W ich składzie na przestrzeni lat grali tacy zawodnicy jak STYKO, oskar (obaj w tym momencie grają w mousesports) czy Dosia (aktualnie Gambit). Na ten moment HR są notowani na 15. miejscu w rankingu na HLTV. Ich ostatnie osiągnięcia to między innymi zwycięstwo w londyńskim Minorze, 2 miejsce w Dreamhack Tours oraz lokata 3-4 na V4. Już niedługo poznamy pozostałych uczestników Games Clash Masters. W drugich kwalifikacjach brała udział nasza drużyna, która ostatecznie zajęła 3. miejsce z takimi drużynami jak Team Kinguin, x-kom Team czy Codewise Unicorns. Wszystkie drużyny mogą jeszcze walczyć o swoje miejsce w turnieju w nadchodzących dwóch kwalifikacjach online. Jak myślicie - kto ma jeszcze szansę dostać się na turniej główny?

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hellraisers kolejną drużyną zaproszoną na Games Clash Masters!

 0