Henry Cavill może zagrać w serialu Warhammer 40,000 od Amazona

Henry Cavill może zagrać w serialu Warhammer 40,000 od Amazona

Henry Cavill po rezygnacji z roli Geralta z Rivii w serialu Netflixa nie próżnuje i podobno zaangażował się w kolejny projekt bazujący na popularnej grze. Tym razem mowa o Warhammer 40,000.

Henry Cavill jako Geralt z Rivii był jednym z lepszych punktów Wiedźmina Netflixa. Jego odejście z produkcji zabolało niejednego fana uniwersum Andrzeja Sapkowskiego, ale sam aktor nie spoczywa na laurach i podobno angażuje się w następny projekt. The Hollywood Reporter podaje, że Amazon prowadzi ostatnie rozmowy dotyczące przejęcia praw do gry Warhammer 40,000 od Games Workshop, które umożliwią realizację serialu. Negocjacje trwają od miesięcy, a gigant miał rywalizować o markę z innymi firmami. Stworzeniem obrazu zajęłoby się Vertigo Entertainment. Rolę w serialu ma otrzymać Henry Cavill, chociaż nie wiemy, kogo konkretnie by zagrał.

Henry Cavill może zagrać rolę w serialu na podstawie gry Warhammer 40,000, który zrealizuje Amazon.

Na razie musimy czekać na oficjalne potwierdzenie tej informacji. Brytyjski aktor znany jest ze swojego zamiłowania do gier a szczególnie do serii Warhammer. Aktor pochwalił się swoimi umiejętnościami malowania miniatur na Instagramie w 2020 roku i przyznał, iż sześć razy ukończył Total War: Warhammer 2, grając sześcioma różnymi klasami. Pojawił się także w brytyjskim programie The Graham Norton Show, aby wyjaśnić, że Warhammer to nie to samo, co World of Warcraft, przy okazji poruszył temat malowania oraz gier planszowych.

Warto przypomnieć, że Cavill nim został słynnym łowcą potworów grał Supermana i chciał wrócić do tej roli, lecz plany uległy zmianie. Kilka tygodni po tym, jak aktor ogłosił powrót do roli superbohatera napisał na Instagramie, że jednak nie zagra ponownie Supermana. "Właśnie miałem spotkanie z Jamesem Gunnem i Peterem Safranem i mam smutną nowinę. Nie zagram jednak Supermana" – napisał Cavill. W 2019 roku Games Workshop ogłosiło, że połączyło siły z Big Light Productions, aby stworzyć serial telewizyjny na żywo osadzony w tym uniwersum. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Henry Cavill może zagrać w serialu Warhammer 40,000 od Amazona

 0