Heroic pierwszą ekipą zaproszoną na Games Clash Masters!

Heroic pierwszą ekipą zaproszoną na Games Clash Masters!

W dniu dzisiejszym polską scenę obiegła informacja, iż na nowopowstałym turnieju Games Clash Masters pojawi się czołowa ekipa światowego Counter Strike’a - Heroic. Taką informację podali sami organizatorzy przedsięwzięcia.

Heroic pojawi się na finałach w Gdyni - taką interesującą informację mogliśmy przeczytać na oficjalnych kanałach mediów społecznościowych Games Clash Masters. Duńska ekipa jest pierwszą zaproszoną na truniej organizacją, jednak jak już wiadomo, na samych finałach pojawi się również polska drużyna, która wygrała pierwsze zamknięte kwalifikacje, czyli AGO Esports. Kolejne ekipy poznamy już niebawem, ponieważ w ciągu najlbliższych tygodni odbędą się kolejne 3 tury kwalifikacyjne. Pula nagród w całym turnieju to aż 100.000$, z czego połowę zgarnie zwycięska drużyna. Finały turnieju odbędą się w dniach 28-30 września w Gdynia Arena i z pewnością będziemy je śledzić, bo zapowiadają się niezwykle ciekawie.

Heroic przegrało ostatnie starcie z AGO Esports, z którym spotka się podczas Games Clash Masters

Warto też dodać, iż w ostatnich kwalifikacjach do Dreamhack Stockholm 2018 zespół AGO pokonał duńskie Heroic. Ten fakt może podsycić atmosferę, ponieważ Duńczycy na pewno będą chcieli się odegrać na Polakach. Jest jednak jeden powód do niepokoju, a jest nim kontuzja jednego z zawodników notowanego na 21. miejscu w rankingu HLTV Heroic. Ruben “RUBINO” Villarroe już od dłuższego czasu zmaga się z problemami ze wzrokiem, co stawia jego występ na Games Clash pod sporym znakiem zapytania. Oczywiście szkoda by było, gdyby zawodnik pokroju RUBINO nie pojawił się na turnieju takiej rangi, więc pozostaje nam życzyć mu zdrowia i czekać na informacje o kolejnych uczestnikach turnieju.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Heroic pierwszą ekipą zaproszoną na Games Clash Masters!

 0