Hitman 2 oficjalnie - Agent 47 powróci jeszcze w tym roku

Hitman 2 oficjalnie - Agent 47 powróci jeszcze w tym roku

Fani łysego zabójcy mają powody do zadowolenia, ponieważ studio IO Interactive zapowiedziało właśnie oficjalnie, że jeszcze w tym roku doczekamy się kontynuacji Hitmana.

Nie da się ukryć, że poprzedni rok nie był najłatwiejszy dla duńskiego dewelopera IO Interactive i po tym jak Square Enix zdecydowało się sprzedać producenta Hitmana, ten wziął sprawy we własne ręce i ogłosił, że stał się właśnie w pełni niezależnym studiem posiadającym pełną kontrolę nad marką. Fani obawiający się uśmiercenia kultowej serii z Agentem 47 mogli odetchnąć z ulgą, a podpisanie umowy wydawniczej z Warner Bros. dawało szansę na świetlaną przyszłość dla marki i tym samym firma mogła skupić się na tworzeniu nowej odsłony tej popularnej serii i właśnie doczekaliśmy się zapowiedzi Hitmana 2, który zadebiutuje na rynku już 13 listopada (o ile gra nie zaliczy opóźnienia) na komputerach PC oraz konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Tym razem już na starcie otrzymamy całą przygodę, ponieważ w odróżnieniu od poprzednika, Hitman 2 nie będzie podzielony na epizody

Agent 47 powraca więc w nowej przygodzie, a dwójka w tytule oznacza bezpośrednią kontynuację dla odcinkowej produkcji z 2016 roku, ale tym razem już na starcie otrzymamy całą przygodę, ponieważ w odróżnieniu od poprzednika, Hitman 2 nie będzie podzielony na epizody. Niemniej jednak, twórcy obiecują zalewać nas nową zawartością po premierze. Jeśli zaś chodzi o rozgrywkę, spodziewać mamy się niesamowicie szczegółowego sandboksa rozgrywającego się w lokacjach na całym świecie, gdzie kluczem będzie eksploracja i planowanie swoich działań. Pierwszy materiał z rozgrywki wskazuje, że w gruncie rzeczy otrzymamy więcej tego samego, co ostatnio i nie należy spodziewać się jakichś przełomowych zmian. Ciekawie zapowiada się jednak kooperacyjny tryb Sniper Assassin, który stanowić może spore urozmaicenie. Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hitman 2 oficjalnie - Agent 47 powróci jeszcze w tym roku

 0