Hogwarts Legacy ma otrzymać rozbudowaną wersję

Hogwarts Legacy ma otrzymać rozbudowaną wersję

Hogwarts Legacy po dłuższym czasie otrzymał aktualizację z nową zawartością, choć nie jest ona ogromna. Warner Bros. nie powiedziało jednak ostatniego słowa jeżeli chodzi o tę grę i podobno szykuje edycję rozszerzoną.

Posiadacze Hogwarts Legacy mogą pobierać aktualizację wnoszącą tryb fotograficzny, opcję resetowania talentów czy kilka nowych przedmiotów kosmetycznych. Można założyć, że przy okazji usprawnia działanie tytułu. Nie jest to jednak duży update, aczkolwiek deweloperzy nie zamierzają jeszcze porzucać projektu. Dziennikarz Bloomberga, Jason Schreier poinformował, że trwają prace nad Hogwarts Legacy: Director's Cut.

Część pracowników ze studia Rocksteady (seria Batman: Arkham) pracuje nad wersją reżyserską Hogwarts Legacy.

Schreier twierdzi, iż część pracowników Rocksteady znanego z serii Batman: Arkham oraz Legionu Samobójców rozwija aktualnie wersję reżyserską Hogwarts Legacy. To o tyle ciekawa wiadomość, bowiem produkcję pierwotnie stworzyło Avalanche Software, więc wychodzi na to, że to studio nie jest zaangażowane w prace.

Źródło nie zdradza, co miałoby się znaleźć w przytoczonej edycji, ale ma być ona rozbudowana i oczywiście dostarczy więcej rzeczy niż ostatnia aktualizacja. Natomiast mała szansa, żeby na potrzeby wersji reżyserskiej przygotowano DLC fabularne.

Gra stworzona przez Avalanche Software odniosła ogromny sukces w 2023 roku, sprzedając się w ponad 23 milionach egzemplarzy. W ciągu dwóch tygodni od premiery Hogwarts Legacy sprzedał się w nakładzie 12 milionów egzemplarzy i wygenerował przychody przekraczające 850 milionów dolarów.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hogwarts Legacy ma otrzymać rozbudowaną wersję

 0