Honeycomb HC-1, czyli głośnik Bluetooth w kształcie plastra miodu

Honeycomb HC-1, czyli głośnik Bluetooth w kształcie plastra miodu

Honeycomb to zupełnie nowa firma, która zamierza zaistnieć na rynku głośników Bluetooth. Jednym z pierwszych modeli w ofercie jest HC-1, czyli urządzenie w kształcie plastra miodu. Tym samym wyglądem nawiązuje do nazwy producenta.

Plaster miodu to jeden z najefektywniejszych wzorów w naturze. Przy użyciu mniejszej ilości materiałów pozwala stworzyć strukturę o dużej wytrzymałości. Firma Honeycomb twierdzi dodatkowo, że przekłada się na lepszą jakość dźwięku, co raczej można włożyć między kartki bajek.

Faktem jest jednak, że głośnik wyposażony jest w cztery przetworniki o mocy 10 W każdy. Honeycomb HC-1 zasilany jest przez akumulator o pojemności 2200 mAh, który wystarczy na około 6-14 godzin pracy. Wiele zależy od wybranego źródła dźwięku i głośności. Co ciekawe, akumulator może być ładowany zarówno przy pomocy dostarczonej ładowarki, która przypomina modele "laptopowe", jak i portu microUSB.

Głośnik może łączyć z innymi urządzeniami bezprzewodowo, przy pomocy Bluetooth. Poza tym muzyki można słuchać z pamięci USB, karty SD lub podłączając np. telefon do złącza AUX. HC-1 ma także funkcję powerbanka, więc pozwala na ładowanie innych urządzeń.

Głośnik Honeycomb HC-1 jest już dostępny w sprzedaży w cenie 129 dolarów.

Honeycomb HC-1

Honeycomb HC-1

Honeycomb HC-1

Pokaż / Dodaj komentarze do: Honeycomb HC-1, czyli głośnik Bluetooth w kształcie plastra miodu

 0