Horizon Zero Dawn: Complete Edition trafi na GOG

Horizon Zero Dawn: Complete Edition trafi na GOG

GOG potwierdził, że Horizon Zero Dawn: Complete Edition pojawi się w sklepie 24 listopada. Jest to edycja zawierająca podstawową wersję gry, dodatek The Frozen Wilds oraz szereg innych elementów m.in. ubiór Zwiadowczyni Burz Carja i potężny łuk Carja, pakiet handlarki Carja, ubiór pionierki Banuk i niszczycielski łuk Banuk czy cyfrowy album z grafikami. Co ważne produkcja w związku z polityką platformy pojawi się w wydaniu pozbawionym zabezpieczenia DRM, a także otrzyma wsparcie dla GOG Galaxy 2.0, dzięki czemu jego użytkownicy będą mogli liczyć na pełną integrację osiągnięć oraz zapisów w chmurze. Oferta jest tym samym interesującą propozycją dla przeciwników zabezpieczeń antypirackich. Gra dostępna jest też na Steam oraz Epic Games Store w cenie 169 złotych.

Horizon Zero Dawn: Complete Edition pojawi się na GOG 24 listopada.

Horizon Zero Dawn trafił pierwotnie wyłącznie na PlayStation 4 trzy lata temu, jednak w późniejszym czasie regularnie spekulowano o istnieniu wersji na komputery, co finalnie zostało potwierdzone w 2020 roku, zaś produkcja trafiła na PC 7 sierpnia. Początkowo gra zbierała mieszane oceny głównie ze względu na problemy techniczne. Historia Horizon Zero Dawn przenosi nas do czasów upadku cywilizacji z kolei grupkom, którym udało się przetrwać zagładę zamieniły się w plemiona zamieszkujące dzikie tereny nowego świata. Nam przychodzi kierować losami Aloy młodą wojowniczkę chcącej poznać tajemnice dawnej cywilizacje i przy okazji odkryć swoje przeznaczenie. Deweloperzy oddają do dyspozycji otwarty świat z szeregiem aktywności głównych oraz pobocznych. Nie brakuje również elementów skradania czy walk wypełnionych akcją.

Niedawno gra dostała patch 1.07, w ramach którego zmieniono sposób radzenia sobie przez silnik z shaderami, dzięki czemu powinna nastąpić poprawa wydajności. Sam proces ich optymalizacji jest teraz całkowicie opcjonalny i mogą być one przetwarzane w menu głównym. Da się to wprawdzie pominąć, aczkolwiek później dynamiczne wczytywanie podczas rozgrywki wydłuży jedynie czasy ładowania. Dodatkowo opcja filtrowania anizotropowego funkcjonuje zgodnie z oczekiwaniami graczy. Co ważne sami autorzy przyznają, że wciąż nie wszystko funkcjonuje tak jak powinno i mają pojawić się następne aktualizacje.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Horizon Zero Dawn: Complete Edition trafi na GOG

 0