HP EliteOne 1000 to AiO z możliwością upgrade`u CPU, GPU i ... wyświetlacza

HP EliteOne 1000 to AiO z możliwością upgrade`u CPU, GPU i ... wyświetlacza

W trakcie wczorajszej konferencji w ramach World Partner Forum HP zaprezentowało nie tylko nowe high-endowe notebooki z serii EliteBook, ale i ciekawy biznesowy komputer all-in-one o nazwie HP EliteOne 1000.

Co w nim takiego interesującego? Przede wszystkim możliwość upgrade'u, ponieważ o ile zdecydowana większość tego typu sprzętu pozwala nam co jedynie podmienić dysk czy dołożyć pamięci RAM, a spora część to zamknięte konstrukcje bez żadnej elastyczności w tym zakresie, tak nowy produkt HP umożliwia nie tylko wymianę procesora czy karty graficznej (dostęp do podstawy jest bardzo prosty, wystarczy odkręcić kilka śrubek), ale nawet wyświetlacza. Jest to więc pierwszy tego typu komputer AiO, w którym nie jesteśmy przypisani na stałe do jednego ekranu i w razie potrzemy możemy zdecydować się na różne opcje, od zupełnie standardowego 23,8-calowego panelu Full HD, przez wersje dotykowe, 27-calowy ekran 4K, a kończąc na 34-calowym zakrzywionym panelu o proporcjach 21:9 (3440 x 1440 pikseli).

HP EliteOne 1000 obiera kierunek, w którym mamy nadzieje, że podążać będą także inne komputery all-in-one

Jeśli zaś chodzi o specyfikację, to do wyboru mamy wiele opcji - procesor Intel Core (do i7-7700), do 32 GB pamięci RAM DDR4-2400 (dwa sloty SODIMM), pamięć Intel Optane oraz różnego rodzaju dyski, od HDD, przez SSD, a nawet PCIe NVMe. Za audio odpowiadają zaś głośniki od Bang & Olufsen, a jest także opcja podwójnej kamerki internetowej (idealny wybór do maszyny dedykowanej wideokonferencjom). Producent nie zapomniał także o typowo biznesowych funkcjach, jak  HP Sure Click, HP PhoneWise i HP Sure Start, a całości dopełniają mionitoring BIOS i narzędzia Recovery. HP EliteOne 1000 trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, a jego cena zaczynać będzie się od 1259 PLN.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: HP EliteOne 1000 to AiO z możliwością upgrade`u CPU, GPU i ... wyświetlacza

 0