HP prezentuje maszynę do druku cyfrowego HP PageWide T700i do opakowań papierowych

HP prezentuje maszynę do druku cyfrowego HP PageWide T700i do opakowań papierowych

Nowa, wielkoformatowa maszyna do druku cyfrowego HP o szerokości 1,7 m zwiększy wydajność wysokonakładowej produkcji opakowań z tektury falistej oraz opakowań kartonowych.

Na targach Corrugated Week 2022 firma HP zaprezentowała nową maszynę do druku cyfrowego HP PageWide T700i o szerokości 1,7 m. Maszyna ta pomoże producentom osiągnąć większą wydajność operacyjną zarówno w wysokonakładowej produkcji linerów tektury falistej, jak i opakowań kartonowych. HP PageWide T700i wyróżniają liczne możliwości konfiguracji, które spełnią nawet najwyższe wymagania klientów (będzie dostępna na polskim rynku pod koniec 2023 r.) Posiada szereg możliwości w zakresie ręcznego lub ciągłego odwijania, primerowania, lakierowania i podawania zarówno w formacie rolki, jak i arkusza. Wybrane konfiguracje będą osiągną prędkość do 300 m/min. Dodatkowo, wsparcie technologii HP Thermal Inkjet z atramentami na bazie wody nadającymi się do recyclingu pomaga realizować cele zrównoważonej gospodarki firmy.

Na targach Corrugated Week 2022 firma HP zaprezentowała nową maszynę do druku cyfrowego HP PageWide T700i o szerokości 1,7 m.

HP prezentuje maszynę do druku cyfrowego HP PageWide T700i do opakowań papierowych

HP PageWide T700i pozwoli na zwiększenie wydajności zakładu produkcyjnego i obniżenie kosztów produkcji opakowań, a także umożliwi przetwórcom opakowań drukowanie ze znacznie skróconym czasem realizacji i niższymi wymaganiami dotyczącymi minimalnej ilości zamówienia. Pozwoli to na optymalizację zapasów, przy jednoczesnym skoncentrowaniu analogowych mocy produkcyjnych na większych nakładach. 1 Dla przetwórców zmagających się z rosnącą presją łańcucha dostaw, maszyna ta stanowi istotną szansę na rozwój biznesu.Umożliwi poprawę ekonomiki, zwiększenie wszechstronności produkcji i bardziej zrównoważone rozwiązania dotyczące opakowań.

Nowa maszyna do druku HP będzie wyposażona w termiczne głowice atramentowe (HP Thermal Inkjet) najnowszej generacji, zdolne do wydajnej produkcji przemysłowej. Sprawdzona technologia Inkjet bazuje na dotychczas dostępnych głowicach HP, umożliwiając klientom osiągnięcie spójnej i powtarzalnej jakości 6- kolorowego druku offsetowego dla opakowań o bogatej grafice, także przy dużych prędkościach. Korzystając ze skalowalności produkcji HP i integracji pionowej w ramach działów druku przemysłowego HP, firmy używające maszyny PageWide T700i budują wyraźną przewagę nad swoimi konkurentami.

HP PageWide T700i będzie drugą maszyną zbudowaną we współpracy z Koenig & Bauer, po tym jak w 2015 roku zaprezentowano mierzący prawie 2,8 m model HP PageWide T1100S, a później kolejne modernizacje (w tym HP PageWide T1170, T1190 i najnowszą T1195i). Cenę drukarki poznamy kontaktują się z HP.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: HP prezentuje maszynę do druku cyfrowego HP PageWide T700i do opakowań papierowych

 0