HP prezentuje nowe komputery przeznaczone do pracy zdalnej i biurowej

HP prezentuje nowe komputery przeznaczone do pracy zdalnej i biurowej

Wiele przedsiębiorstw musiało wdrożyć system pracy z dowolnego miejsca, aby zachować ciągłość działalności w 2020 roku. Pracownicy oraz zespoły IT dostosowały się nie tylko do nowych sposobów pracy, ale także do innych miejsc wykonywania obowiązków służbowych - zarówno w domu, w biurze, jak i w modelu hybrydowym. Warto jednocześnie podkreślić, że 53% osób preferuje hybrydowy model pracy, między domem a biurem, a działy IT szacują, że średnio 27% pracowników będzie na stałe pracowało w tym modelu. Zważywszy, że 47% pracowników pracuje obecnie w domu, stwarza to wiele nowych wyzwań, wykraczających poza zwykłe dążenie do uzyskania dostępu do przestrzeni roboczej, a rzeczywistość jest taka, że ponowne skupienie się na zadaniach, które są do wykonania, może zająć do 23 minut po przerwaniu pracy.

Zasilane przez mobilne procesory AMD Ryzen PRO 5000 5 oraz z długim czasem pracy na baterii, komputery HP EliteBook 805 G8 zapewniają odpowiednie narzędzie do pracy bez względu na okoliczności.

HP prezentuje nowe komputery przeznaczone do pracy zdalnej i biurowej

W nawiązaniu do zmieniających się potrzeb, firma HP zaprezentowała nowe komputery biznesowe i ultra-smukły monitor, które pomogą ludziom pozostać w kontakcie i działać swobodnie w niemal każdym otoczeniu. Zasilane przez mobilne procesory AMD Ryzen PRO 5000 5 oraz z długim czasem pracy na baterii, komputery HP EliteBook 805 G8 zapewniają odpowiednie narzędzie do pracy bez względu na okoliczności. Komputery z serii EliteBook 805 dostępne są z ekranami o przekątnej 13,3, 14 i 15,6 cala i zapewniają nowe możliwości pracownikom oraz działowi IT. Dzięki masie poniżej 1 kg 19 HP ProBook 635 Aero G8 jest odpowiedni dla osób ceniących sobie możliwość pracy z dowolnego miejsca. HP ProBook 445 G8, HP ProBook 455 G8 i HP ProBook 435 x360 G8 są przeznaczone dla profesjonalistów w rozwijających się firmach - niezależnie od tego, czy pracują przy biurku, w sali konferencyjnej, czy w domu.

HP ProBook x360 435 G8 jest wyposażony w 360-stopniowy zawias, który można dostosować do czterech trybów pracy, aby tworzyć, prezentować i współpracować w komfortowy sposób. Monitor HP P34hc WQHD Curved Monitor, dzięki 34-calowemu, zakrzywionemu ekranowi, zapewnia doskonałą wydajność podczas pracy w domu lub w biurze. Wielozadaniowi użytkownicy mogą zwiększyć produktywność nawet o 33% dzięki ultraszerokiemu wyświetlaczowi i cieszyć się dodatkową przestrzenią do pracy. Wykorzystanie zaledwie jednego kabla USB-C do przesyłania wideo, danych i do zasilania notebooka (do 65W) sprawia, że ten smukły monitor może stać się centrum każdego domowego biura.

Ceny i dostępność:

  • Komputery HP EliteBook 835 G8, HP EliteBook 845 G8 oraz HP EliteBook 855 G8 mają
  • być dostępne w marcu. Ceny zostaną podane bliżej daty premiery.
  • HP ProBook 635 Aero G8 ma być dostępny w kwietniu. Ceny zostaną podane bliżej daty
  • premiery.
  • HP ProBook 445 G8 oraz HP ProBook 455 G8 mają być dostępne w kwietniu. Ceny
  • zostaną podane bliżej daty premiery.
  • HP ProBook x360 435 G8 ma być dostępny w lutym. Ceny zostaną podane bliżej daty
  • premiery.
  • Monitor HP P34hc WQHD ma być dostępny w styczniu, w cenie 1899 PLN.

Pokaż / Dodaj komentarze do: HP prezentuje nowe komputery przeznaczone do pracy zdalnej i biurowej

 0