HP prezentuje Pavilion Aero - najlżejszy laptop konsumencki w swojej ofercie

HP prezentuje Pavilion Aero - najlżejszy laptop konsumencki w swojej ofercie

HP pod koniec czerwca zaprezentował najlżejszy jak dotąd laptop konsumencki w swoim portfolio - Pavilion Aero 13, który waży mniej niż 1 kg. HP wprowadził również monitory HP M24fwa FHD i HP M27fwa FHD do linii monitorów M-Series, wyposażonych we wbudowany system audio. Najnowsze monitory posiadają certyfikat Eyesafe (wykonano je z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu oceanicznego). Ponieważ coraz więcej osób powraca do tzw. "normalnego życia", potrzebują oni komputera, który może towarzyszyć im zarówno w domu, jak i w podróży. Komputer PC jest używany poza domem przez 45% czasu 1 do wykonywania różnorodnych zadań, z czego 25% czasu spędza się na strumieniowym przesyłaniu filmów, a 11% poświęca się na produktywną pracę, czy to związaną z nauką, czy też wykonywaniem obowiązków zawodowych.

HP pod koniec czerwca zaprezentował najlżejszy jak dotąd laptop konsumencki w swoim portfolio - HP Pavilion Aero 13, który waży mniej niż 1 kg.

HP prezentuje Pavilion Aero - najlżejszy laptop konsumencki w swojej ofercie

Dzięki nowemu komputerowi Pavilion Aero 13, jedno urządzenie umożliwia nam swobodną pracę i rozrywkę, bez względu na to, gdzie się aktualnie znajdujemy. Pavilion Aero 13 dostępny jest w kolorach bladoróżowego złota (Pale Rose Gold), ciepłego złota (Warm Gold), ceramicznej bieli (Ceramic White) i naturalnego srebra (Natural Silver), jest pierwszym laptopem Pavilion z 90% współczynnikiem proporcji ekranu do obudowy – dzięki czemu można z łatwością wyświetlać więcej treści. Notebok otrzyma możliwość aktualizacji do systemu Windows 11 jeszcze w tym roku. Wyposażono go w najnowszy procesor mobilny AMD Ryzen 7 5800U z układem graficznym AMD Radeon, a także Wi-Fi 6 i baterię zapewniającą pracę do 10,6 godzin na pojedynczym ładowaniu.

HP prezentuje Pavilion Aero - najlżejszy laptop konsumencki w swojej ofercie

Laptop ma 13,3-calowy wyświetlacz o proporcjach 16:10 i rozdzielczości 2,5K (2560 x 1600 pikseli), z 10% większą przestrzenią do oglądania w pionie, niż w przypadku tradycyjnych proporcji 16:9. HP rozszerzyło swoją linię monitorów M-Series o 24- i 27-calowe modele z wbudowanym systemem audio. Monitory HP M24fwa FHD i HP M27fwa FHD usprawniają konfigurację, dzięki minimalistycznej konstrukcji, innowacyjnemu zarządzaniu kablami i zintegrowanym, podwójnym głośnikom, które zapewniają swobodną rozrywkę, taką jak strumieniowe oglądanie seriali, przeglądanie internetu i gry. Dzięki temu możemy korzystać z technologii AMD FreeSync, aby grać w gry lub oglądać filmy bez zacinania się i rozrywania obrazu, a także łatwo dostosowywać ustawienia za pomocą HP Display Center. Technologii HP Eye Ease oraz certyfikowanej technologii Eyesafe.

Ceny i dostępność:

  • HP Pavilion Aero 13 będzie dostępny w Polsce pod koniec lipca br. w cenie od 3799
  • PLN
  • Monitor HP M24fwa FHD będzie dostępny w Polsce w sierpniu br. w cenie od 799 PLN
  • Monitor HP M27fwa FHD będzie dostępny w Polsce w sierpniu br. w cenie od 999 PLN
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: HP prezentuje Pavilion Aero - najlżejszy laptop konsumencki w swojej ofercie

 0