HP wzbogaca portfolio Smart Tank o innowacyjne rozwiązania w zakresie drukowania

HP wzbogaca portfolio Smart Tank o innowacyjne rozwiązania w zakresie drukowania

W styczniu br. firma HP zaprezentowała najnowszą serię drukarek atramentowych Smart Tank, przeznaczoną do użytku domowego. Spełni ona przede wszystkim oczekiwania osób poszukujących wygodnego w obsłudze oraz zrównoważonego rozwiązania w zakresie drukowania.

Jak podkreśla HP, serię drukarek HP Smart Tank 500 wyprodukowano w sposób ekologiczny, z wykorzystaniem 45% materiałów pozyskanych wtórnie od konsumentów na drodze recyklingu. Urządzenia posiadają certyfikaty EPEAT Silver i Energy Star, a także zostały wyposażone w energooszczędną technologię umożliwiającą automatyczne włączanie i wyłączanie drukarki bez konieczności angażowania użytkowników. Posiadają również zbiornik oraz butelki na atrament nadające się do ponownego przetworzenia i prosty system ich napełniania bez rozlewania.

Jak podkreśla HP, serię drukarek HP Smart Tank 500 wyprodukowano w sposób ekologiczny, z wykorzystaniem 45% materiałów pozyskanych wtórnie od konsumentów na drodze recyklingu.

HP Smart Tank 500

Znajdziemy też samoczynnie naprawiającą się łączność Wi-Fi umożliwiającą drukowanie z dowolnego miejsca. Do konfiguracji urządzeń służy aplikacja HP Smart App oferująca intuicyjne przyciski, które prowadzą przez codzienne zadania związane z drukowaniem, skanowaniem, kopiowaniem i faksowaniem. Automatycznie wykrywa dokumenty tożsamości i drukuje za pomocą przycisku „ID copy”. Drukarki Smart Tank, wyposażone w praktyczny system zarządzania ilością atramentu, monitorują i utrzymują jego poziom, dzięki wbudowanym czujnikom informującym o poziomie napełnienia.

Rozwiązanie HP Wolf Essential Security zapewnia skuteczną ochronę wrażliwych danych. Drukarka HP Smart Tank 580 będzie dostępna w Polsce od lutego 2023 r. "W miarę rozpowszechniania się bardziej świadomego, prośrodowiskowego stylu życia, zarówno w gospodarstwach jednoosobowych, jak i rodzinnych, powstaje coraz większe zapotrzebowanie na inteligentne, ekologiczne rozwiązana w zakresie – od projektów szkolnych po dokumenty służbowe" – mówi Michał Checielewski, Print Category Manager w firmie HP Inc Polska.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: HP wzbogaca portfolio Smart Tank o innowacyjne rozwiązania w zakresie drukowania

 0