HTC U11 Plus będzie kolejnym flagowcem z cienkimi ramkami

HTC U11 Plus będzie kolejnym flagowcem z cienkimi ramkami

HTC najwyraźniej doszło do wniosku, że nie może dłużej pozostawać za konkurencją i także musi posiadać w swojej ofercie (niemal) bezramkowego flagowca - ten powinien zostać zaprezentowany już w przyszłym tygodniu.

Urządzenie najprawdopodobniej trafi na rynek jako U11 Plus i jak sama nazwa wskazuje, stanowić będzie ulepszoną wersję U11. Tajwański producent rozesłał już stosowne zaproszenia na konferencję zaplanowaną na 2 listopada, ale telefon zawitał właśnie do TENAA (chińska organizacja certyfikująca urządzenia mobilne), dzięki czemu mamy okazję przyjrzeć się temu urządzeniu. Jak można było się spodziewać, U11 Plus przypomina większą wersję U11, ale ekran o dłuższej przekątnej (6 cali) i proporcjach 18:9 oraz przesunięcie czytnika linii papilarnych na tylny panel pozwoliły znacząco zredukować grubość ramek wokół wyświetlacza. Jakość zdjęć nie powala, ale zdaje się, że HTC ponownie stawia na charakterystyczne mieniące się kolory.

U11 Plus raczej nie będzie wybitnie oryginalnym smartfonem, ale HTC zdecydowało się na bardziej atrakcyjny design, który powinien przyciągnąć nowych klientów

Co prawda wpis TENAA nie zawiera szczegółowych informacji odnośnie specyfikacji smartfona, ale z poprzednich doniesień wynika, że obejdzie się tu bez większego zaskoczenia i otrzymamy standard typowy dla flagowca z 2017 roku. Oznacza to obecność procesora Snapdragon 835, który wspomagany będzie przez 4 GB pamięci RAM i 64 GB na dane lub w mocniejszej wersji 6 GB pamięci RAM i 128 GB na dane. Wiadomo także o 12 MP aparacie tylnym (pojedyncza jednostka) oraz certyfikacie IP68 poświadczającym o wodoodporności sprzętu. Wszystkie szczegóły, w tym cenę urządzenia, powinniśmy poznać już w kolejny czwartek, 2 listopada.

Pokaż / Dodaj komentarze do: HTC U11 Plus będzie kolejnym flagowcem z cienkimi ramkami

 0