Huawei P20 - nadchodzący flagowiec zaprezentowany na zdjęciach i renderach

Huawei P20 - nadchodzący flagowiec zaprezentowany na zdjęciach i renderach

Huawei nie zaprezentowało nowych smartfonów na targach MWC i chiński producent skoncentrował się w tym przypadku na nowych tabletach i notebooku. Wiemy jednak, że seria P20 zostanie oficjalnie ujawniona na dedykowanej konferencji 27 marca, a w sieci już pojawiają się zdjęcia i rendery tych urządzeń.

Co prawda panuje tu lekkie zamieszanie, ponieważ spodziewamy się, że Huawei przygotowuje 3 modele z serii P20, gdzie oprócz standardowego flagowca otrzymamy jeszcze jego budżetową wersję Lite oraz większą/wydajniejszą Plus lub Pro, a ukazujące się w sieci fotki przeważnie nie są podpisane, więc łatwo się w tym pogubić. Poniżej możecie zobaczyć rendery, które ukazują fronty P20 oraz P20 Plus. Te potwierdzają sugerowane już w przeciekach wcięcie w górnej części ekranu i wygląda na to, że Apple wraz z iPhonem X wprowadziło nowy trend na rynku, a przynajmniej wśród producentów z Chin, który bardzo chętnie kopiują to rozwiązanie. Poza tym, warto zwrócić uwagę, że większy model nie posiada czytnika linii papilarnych pod ekranem (czyżby ten byłby ukryty w ekranie?).

Nadchodzące smartfony Huawei z serii P20 zostaną oficjalnie ujawnione za miesiąc, ale nowe przecieki pozwalają się im przyjrzeć już teraz

Evan Blass opublikował na swoim Twitterze (@evleaks) także zdjęcia podstawowego modelu P20 i te prezentują już tylny panel urządzenia. Szybko rzuca się tu w oczy brak potrójnego aparatu, o którym wspominały poprzednie doniesienia, bo na pleckach flagowca widzimy tylko dwa obiektywy. Tutaj z pomocą przychodzą jednak najnowsze przecieki w postaci dwóch renderów, które wyglądają na oficjalne materiały prasowe. Te prezentują tylne panele P20 oraz P20 Plus i jak możecie zauważyć, tylko ten drugi posiada potrójny aparat. W obu przypadkach możemy jednak liczyć na optykę firmy Leica, z którą Huawei współpracuje od jakiegoś czasu. Na deser możecie obejrzeć także materiał wideo prezentujący kolejny model i wydaje się, że chodzi tu o wariant Plus (brak wcięcia w ekranie czy inny układ aparatów).   

  

Pokaż / Dodaj komentarze do: Huawei P20 - nadchodzący flagowiec zaprezentowany na zdjęciach i renderach

 0