Huawei P Smart 2019 zaprezentowany na renderach

Huawei P Smart 2019 zaprezentowany na renderach

Huawei P Smart 2019 jest obiektem przecieków już od jakiegoś czasu. Konkretne informacje odnośnie tego smartfona poznaliśmy w ubiegłym tygodniu po udostępnieniu certyfikatu FCC. Teraz z kolei znacznie ciekawszymi detalami postanowił podzielić się Roland Quandt, który udostępnił oficjalne rendery i specyfikację techniczną najnowszego Huawei P Smart. Smartfon noszący nazwę kodową Potter posiada 6,2-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości Full HD+ oraz proporcjach 19:9. Urządzenie napędza procesor Kirin 710 wspomagany przez (w zależności od wersji) 3 GB pamięci RAM + 32 GB dodatkowej przestrzeni na dane lub 4 GB pamięci RAM + 64 GB dodatkowej pojemności. Na ten moment brakuje konkretnych danych odnośnie zastosowanych aparatów, aczkolwiek z dostępnych informacji wynika, że Huawei zdecyduje się na wykorzystanie 13+2 Mpix jeśli chodzi o tylny aparat i 24 Mpix w przypadku przedniej kamery do selfie.

W sieci pojawiły się rendery Huawei P Smart 2019, który wyglądem przypomina ujawniony niedawno Honor 10 Lite.

Huawei P Smart 2019 zaprezentowany na renderach

Warto podkreślić, że pod względem wyglądu nowy Huawei P Smart do bólu przypomina zapowiedziany niedawno Honor 10 Lite. Chociaż w przeciwieństwie do Honora ten model zostanie wyposażony w nieco mniej pojemną 3320 mAh baterię (Honor 10 Lite posiada 3400 mAh akumulator). Przy okazji warto podkreślić, że Huawei Smart P to rebranding marki na Europę, więc identyczny wygląd obu telefonów nie powinien stanowić większego zdziwienia. Kiedy Huawei Smart P 2019 trafi do sklepów? Niestety tego dokładnie nie wiemy. Natomiast jeśli chodzi o cenę, to przecieki wskazują sumę 250 dolarów czyli około tysiąc złotych.

Kwestia tego, czy jest to sensowny zakup, to oczywiście indywidualna ocena każdego z nas. Niemniej wciąż nie otrzymaliśmy żadnego potwierdzenia tych rewelacji, a poza tym nie wiemy, czy oraz w jakiej cenie rzeczony smartfon trafi do Polski. Zawsze alternatywą pozostają produkty innych producentów, które są dostępne na rynku od ręki i w obliczu promocji Black Friday w równie korzystnej cenie. Jeżeli rozglądamy się za nowym smartfonem, czekanie akurat na ten wariant nie ma większego sensu. Związane z marką Huawei osoby mogą na przykład zainteresować się Huawei P20 Lite.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Huawei P Smart 2019 zaprezentowany na renderach

 0