Huawei View 20 niebawem trafi do Europy. Znamy potencjalne ceny smartfona

Huawei View 20 niebawem trafi do Europy. Znamy potencjalne ceny smartfona

Pod koniec ubiegłego miesiąca Huawei ogłosiło nowego Honor V20, który na Starym Kontynencie pojawi się pod nieco zmienioną nazwą Honor View 20. Chociaż początkowo firma nie zdradziła kilku istotnych szczegółów, to teraz zdaje się, że wiemy już prawie wszystko. Oficjalna prezentacja urządzenia nastąpi dokładnie 22 stycznia w Paryżu. Według serwisu Droid Shout, powołującego się na anonimowe źródło, europejskie ceny Honor View 20 będą prawdopodobnie mieścić się w granicach od 549 euro do 569 euro za wersję z 6 GB pamięci RAM i 128 GB dodatkowej przestrzeni na dane. Z kolei za wydanie z 8 GB RAM oraz pamięcią 265 GB przyjdzie nam zapłacić między 649 euro a 699 euro. Należy podkreślić, iż są to ogólne stawki za Honor View 20, zaś konkretne ceny zostaną uzależnione od kraju, w jakim pojawi się smartfon.

Europejska cena Honor View 20 będzie oscylować (w zależności od wybranej wersji) w granicach od 549 euro do 699 euro.

Huawei View 20 niebawem trafi do Europy. Znamy potencjalne ceny smartfona

Co ciekawe, osoby, które zdecydują się zamówić najnowszą propozycję Huawei w przedsprzedaży, mogą liczyć na drogi gratis. Jest to smartwatch Honor Watch wyceniany na 179 euro. Niestety konkrety odnośnie pojawienia się tej promocji, jak również samego urządzenia, w Polsce nie są znane, aczkolwiek powinno się to zmienić po europejskiej premierze. Z pewnością kluczowym elementem Honor View 20 będzie jego aparat. Producent zdecydował się bowiem na montaż aż 48 Mpix sensora Sony IMX586 połączonego z 3D ToF (z przodu obudowy znajdziemy 25 Mpix aparat). Liczymy więc, że telefon zaoferuje odpowiedniej jakości zdjęcia i zbliży się do większych konkurentów. Poza kamerą smartfon posiada także 6,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p oraz nietypowych proporcjach 19.25:9.

Huawei View 20 niebawem trafi do Europy. Znamy potencjalne ceny smartfona

Całość napędza procesor Kirin 980. Sprzęt wspiera też wszystkie kluczowe rozwiązania Huawei, czyli np. tryb desktopowy, którym możemy zastąpić tradycyjny komputer (do smartfona podepniemy klawiaturę oraz myszkę). Na koniec bateria o pojemności 4,000 mAh wspierająca funkcję SuperCharge, pozwalającą naładować akumulator do 50% w czasie maksymalnie 30 minut. Honor View 20 zapowiada się niezwykle interesująco, a dodatkowo będzie pierwszym flagowcem Huawei w nowo rozpoczętym roku. Miejmy nadzieję, że następne zaplanowane na 2019 rok urządzenia również przypadną fanom do gustu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Huawei View 20 niebawem trafi do Europy. Znamy potencjalne ceny smartfona

 0