Huawei zaprezentowało swój pierwszy smartfon premium z linii Ultimate Design

Huawei zaprezentowało swój pierwszy smartfon premium z linii Ultimate Design

Przez lata Huawei i Porsche Design współpracowały przy tworzeniu specjalnych edycji telefonów i smartwatchy z serii Mate od chińskiego giganta, ale w zeszłym roku współpraca ta zakończyła się wraz z wypuszczeniem modelu Mate 50 RS Porsche Design. Huawei nie zamierza jednak rezygnować ze specjalnych designerskich edycji swoich produktów

Huawei Mate 60 RS Ultimate Edition

Huawei zaprezentowało swoją nową inicjatywę Ultimate Design, a Mate 60 RS Ultimate Design jest pierwszym urządzeniem z nowej linii premium. Pod względem specyfikacji Mate 60 RS Ultimate Edition jest identyczny jak Mate 60 Pro+, tj. wyposażony w 6,82-calowy LTPO OLED, procesor Kirin 9000s, aparaty 48 MP + 48 MP + 40 MP i baterię 5000 mAh.

Już na pierwszy rzut oka widać jednak zauważalne zmiany w designie, ponieważ Mate 60 RS Ultimate ma ceramiczny tył i ośmiokątną wyspę aparatu.

Mate 60 RS Ultimate

Już na pierwszy rzut oka widać jednak zauważalne zmiany w designie, ponieważ Mate 60 RS Ultimate ma ceramiczny tył i ośmiokątną wyspę aparatu. Zainteresowani mogą też wybierać między czerwonym i czarnym kolorem z dwutonowym wykończeniem. Huawei oferuje także ekskluzywne, bezpłatne roczne bonusy posiadaczom Mate 60 RS Ultimate Design, którzy złożą wniosek o kartę Huawei. Należą do nich między innymi obsługa poczekalni VIP na lotniskach i dworcach kolejowych, ubezpieczenie od opóźnienia lotu, porady prawne i lekcje jazdy konnej. Huawei ma w sprzedaży także ekskluzywne etui ochronne Star Diamond w kolorze czarnym i czerwonym, które zakrywają przód i tył Mate 60 RS Ultimate.

Mate 60 RS Ultimate

Ceny i dostępność

Jak na razie jednak  Mate 60 RS Ultimate dostępny jest tylko w Chinach i nie wiemy czy telefon i towarzyszące mu atrakcje zawitają do Europy. Jego cena wynosi 11 999 CNY (7086 zł) w wersji 16/512 GB i 12 999 CNY (7677 zł) za wersję 16 GB RAM i 1 TB pamięci na dane. Otwarta sprzedaż w Chinach rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Huawei zaprezentowało swój pierwszy smartfon premium z linii Ultimate Design

 0