Hyper Scape - darmowy battle royale od Ubisoftu z datą premiery

Hyper Scape - darmowy battle royale od Ubisoftu z datą premiery

Hyper Scape od Ubisoftu, czyli nowy futurystyczny shooter battle royale free-to-play, zostanie wydany na PC, PlayStation 4 i Xbox One już 11 sierpnia. Gra obecnie znajduje się w fazie otwartej bety na pecetach, która zakończy się już za kilka dni, czyli 2 sierpnia. Wraz z oficjalną premierą, tytuł ten po raz pierwszy będą mogli sprawdzić konsolowi gracze, którzy w dużej mierze zadecydują o jego sukcesie lub jego braku. W dniu debiutu Ubisoft wprowadzi także nowe bronie, ograniczone czasowo tryby rozgrywki, 100-poziomowy Battle Pass i więcej nowości. Co warto podkreślić, cały postęp jaki pecetowi gracze zrobili w becie zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry, więc ich zaangażowanie nie pójdzie na marne i nie będą musieli zaczynać od zera, jak nowi użytkownicy.

Hyper Scape od Ubisoftu, czyli nowy futurystyczny shooter battle royale free-to-play, zostanie wydany na PC, PlayStation 4 i Xbox One już 11 sierpnia.

Hyper Scape po raz pierwszy został zapowiedziany dopiero w lipcu, więc tak szybką premierę uznać trzeba za sporą niespodziankę. Co więcej, twórcy od razu wystartowali z technicznym testem udostępnionym 2 lipca dla streamerów na Twitchu i YouTubie. W zaledwie 30 minut od rozpoczęcia streamów popularność wystrzeliła do tego stopnia, że trafiła na szczyt rankingu Twitcha. Obecnie jednak nie cieszy się już tak dużym zainteresowaniem na tej platformie, ale to może się zmienić wraz z oficjalną premierą za niecałe dwa tygodnie. Wtedy też wystartuje pierwszy sezon Hyper Scape zatytułowany „The First Principle”, który wprowadzi broń Dragonfly i zdolność o nazwie Magnet (będzie to już 11 hack). Co więcej, będziemy mogli wziąć udział w wydarzeniu, gdzie każdy atak wręcz oznaczać będzie natychmiastowe zabójstwo.   

Osoby, które zagrały w grę lub też obejrzały przynajmniej godzinę streamów z Hyper Scape z włączonym rozszerzeniem Crowncast do 2 sierpnia, otrzymają 600 Bitcrownów (waluta używana w grze). Wspomniane rozszerzenie jest zintegrowane z grą i jeśli będziemy mieć ją włączoną, kiedy wystartuje pierwszy sezon, oferować będzie ona nowe funkcje. Dla przykładu, jeśli podarujemy (donate) Twitch Bitsy streamerowi Hyper Scape, który korzysta z tej apki, będziemy mogli wygenerować wizualne efekty pojawiające się w jego grze. Sama gra jest bardzo szybkim shooterem, ale wydaje się obecnie dość chaotyczna. Nie brakuje tu jednak interesujących pomysłów, które odróżnić mają ją od innych tytułów battle royale. Nie da się ukryć, że Ubisoft wydaje się nieco spóźniony z Hyper Scape, ponieważ w gatunku zrobiło się już dość tłoczno (wystarczy przywołać Fortnite, Call of Duty: Warzone, PUBG czy Apex Legends).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hyper Scape - darmowy battle royale od Ubisoftu z datą premiery

 0