Hyperbook prezentuje laptopa Liquid V17. Firma zaprasza na event dla graczy

Hyperbook prezentuje laptopa Liquid V17. Firma zaprasza na event dla graczy

Najnowszy Hyperbook Liquid V17 został wyposażono w specjalny układ chłodzenia, który zdaniem producenta radykalnie zmienia koncepcję chłodzenia laptopa. Polska marka oprócz prezentacji notebooka przygotowuje się także do październikowego eventu gamingowego.

Hyperbook Liquid V17 - integruje wszystkie elementy systemu chłodzenia cieczą w matowej, czarnej obudowie. Jednostka zewnętrzna zawiera chłodnicę, wentylator, pompę i zbiornik. W obudowie nie mogło zabraknąć zintegrowanego podświetlenie RGB. Wraz z płynem chłodzącym stacja Hyperbook Liquid waży 1,39 kg. Podłączenie chłodzenia cieczą może zmniejszyć prędkość wentylatorów laptopa do 50 procent maksymalnej wartości. Dzieje się tak nawet podczas równoległego przeprowadzania testów obciążeniowych Prime95 i FurMark. Przy pełnym obciążeniu nie tylko poziom hałasu wyraźnie spada, ale również temperatury podstawowych komponentów notują niższe wartości.

Hyperbook Liquid V17 - integruje wszystkie elementy systemu chłodzenia cieczą w matowej, czarnej obudowie. Jednostka zewnętrzna zawiera chłodnicę, wentylator, pompę i zbiornik.

W porównaniu do pracy wyłącznie z konwencjonalnym, ale już bardzo wydajnym systemem chłodzenia laptopa, temperatury procesora i karty graficznej spadają nawet do 20 °C. Warto wspomnieć, że wewnątrz znajdziemy procesor i9-12900H lub Ryzen 9 6900HX oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti albo RTX 3080 Ti. Jako podstawa cichej pracy pod obciążeniem, Hyperbook Liquid V17 opiera się na inteligentnym sterowaniu wentylatorem. Po fizycznym podłączeniu laptopa do stacji chłodzącej i sparowaniu, Hyperbook Liquid V17 automatycznie zmienia profil krzywej wentylatora.

Wentylatory w laptopie pracują wtedy znacznie wolniej i ciszej, ponieważ duża część ciepła z procesora i karty graficznej jest rozpraszana przez zewnętrzny system chłodzenia. Podłączanie i konfigurowanie stacji chłodzącej jest łatwe i to nawet dla początkujących. Samouszczelniające, szybko zwalniane złącze ułatwia podłączenie systemu chłodzenia cieczą do Hyperbook Liquid V17. Jednocześnie równie łatwo można go odłączyć, jeśli chcesz tylko zabrać laptopa ze sobą. Komunikacja pomiędzy dwoma urządzeniami do sterowania pompą, wentylatorem i oświetleniem RGB odbywa się poprzez Bluetooth.

Firma Blue Technology S.A, właściciel marki Hyperbook organizuje event „Koneser Technologicznie”. Targi Koneser Technologicznie, to najnowsze wydarzenie przygotowane dla fanów gamingu. Wstęp jest wolny! Na uczestników będą czekały liczne atrakcje dla całej rodziny, w tym m.in.:

 • Najnowsze gry do przetestowania w strefie Free to Play – Między innymi gry ze studia Ubisoft oraz produkcje wydawane przez Cenega Polska.
 • Nowoczesny sprzęt komputerowy, konsole i gogle VR. – Pokaz laptopów Hyperbook, w tym najnowszy model Hyperbook Liquid V17 - AMD oraz Intel z nowatorską zewnętrzną stacją chłodząca, która całkowicie zmienia podejście do systemu chłodzenia laptopów. Komputer działa znacznie ciszej, chłodniej i wydajniej. Stacja dzięki smukłej konstrukcji zajmuje bardzo mało miejsca na biurku i można ją łatwo schować w plecaku.
 • Turniej Rainbow Six Siege, a także zawody w inne gry z licznymi nagrodami.
 • W ramach strefy Retro, zostaną udostępnione zabytkowe urządzenia. Wśród nich znajdą się m.in. NES (Super Mario, Excitebike), Nintendo 64 (Mario Kart 64, Super Smash Bros), Atari 65XE (Yoomp!), Commodore 64 (Boulder Dash, River Raid) oraz pecety z Windowsem XP spięte w sieć (Worms Armageddon, Quake III Arena). Wszystkie urządzenia będą w pełni interaktywne. Strefę buduje i obsługuje Fundacja Dawne Komputery i Gry
 • W strefie Indie Games niezależni twórcy pochwalą się swoimi produkcjami. Dla odwiedzających będzie to okazja, by dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat i sprawdzić je w akcji. Dla deweloperów natomiast – szansa na poznanie opinii tych, dla których przygotowują swoje produkcje.
 • Strefa Virtual Reality – gdzie będzie można przetestować najnowsze gry VR, polskich i zagranicznych studiów developerskich.
 • Legia Esport Schools - W ramach stoiska umożliwimy odwiedzającym możliwość wzięcia w testach predyspozycji esportowych, które pozwolą na szybką diagnozę ich umiejętności.
 • PHOTOmodeBook to wystawa autorstwa Rafała Szrajbera, która prezentuje zdjęcia wykonane przez artystę w różnych grach. Nazywane potocznie „screenami” projekty już dawno przestały być bowiem postrzegane jako zwykłe „zrzuty ekranu”.
 • To obecnie forma sztuki, w której artystami i twórcami są użytkownicy gier, dlatego też deweloperzy coraz częściej dodają do swych produkcji tzw. photo mode, aby wspomagać tę ekspresję twórczą.
 • Prezentacje studenckich projektów gier i prac konkursowych (Game Graphics Contest) – Zespołowego tworzenia gier komputerowych.
 • Planowane są również strefy komiksu i fantasy, gdzie odwiedzający będą mogli zakupić akcesoria, książki, komiksy związane z grami i filmami.

Targi odbędą się 15 października 2022 w godzinach 10:00 – 20:00 w Centrum Praskim Koneser (Butelkownia). Bilety są bezpłatne (ograniczona ilość) do nabycia na tej stronie. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziemy na Facebooku.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hyperbook prezentuje laptopa Liquid V17. Firma zaprasza na event dla graczy

 0