Hyperbook wprowadza laptopy z ósmą generacją procesorów Intela

Hyperbook wprowadza laptopy z ósmą generacją procesorów Intela

Hyperbook to polski producent sprzętu komputerowego najwyższej klasy. Teraz wprowadza do swojej oferty nowe modele laptopów wyposażone w desktopowe procesory ósmej generacji Intela.

X15VR3 oraz X77VR3 to laptopy projektowane z myślą o graczach, poszukujących najmocniejszego dostępnego na rynku sprzętu. Nie straszne im są najnowsze i najbardziej wymagające tytuły, a rendering grafiki, czy też montaż filmów to dla nich błahostka. X77VR3 wyposażony będzie w najnowszy procesor Intel Core i7 z rodziny Coffee Lake oraz karty graficzne takie jak Nvidia GeForce GTX 1060, 1070 i 1080, zależnie od wyboru użytkownika. Pierwotnie laptop wyposażony zostanie w 8 GB pamięci RAM, ale możemy rozbudować to nawet do 64 GB. Za przechowywanie danych odpowiadać będą dwa dyski – oparty na technologii M.2, szybki 120 GB dysk SSD, a także 1 TB dysk HDD, jednak najbardziej wymagający użytkownicy, mogą dodać do swojej konfiguracji jeszcze dwa kolejne.

Firma Hyperbook słynie z mnogości konfiguracji swojego sprzętu. Nie inaczej jest tym razem

Drugi z laptopów – Hyperbook X15VR3, podobnie jak poprzedni model, wyposażony jest w najnowszy desktopowy procesor Intel Coffee Lake. W najmocniejszej konfiguracji sercem urządzenia będzie sześciordzeniowy procesor Intel Core i7 8700K, a za obraz odpowiadać będzie karta graficzna Nvidia GeForce GTX 1060 lub Nvidia GeForce 1070. Maksymalna ilość pamięci RAM, wynosić będzie aż do 64 GB, przy maksymalnym taktowaniu 3000 MHz. Oczywiście będą dostępne również inne warianty tego sprzętu, w końcu HyperBook jest znany z mnogości konfiguracji. Grafika, w przypadku tego modelu, będzie wyświetlana na matowym ekranie o przekątnej 15,6 cala, rozdzielczości Full HD i matrycy IPS. Laptop X77VR3 jest dostępny w cenie od 7499 zł, a podstawowy model X15VR3 kosztuje 6999 zł i trafi do sprzedaży 11 grudnia 2017 roku.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hyperbook wprowadza laptopy z ósmą generacją procesorów Intela

 0