HyperOS 2.0 w fazie testów. Nadchodzi nowy system Xiaomi

HyperOS 2.0 w fazie testów. Nadchodzi nowy system Xiaomi

Xiaomi od jakiegoś czas pracuje nad nowym wydaniem swojego systemu HyperOS. Jak twierdzi serwis XiaomiTime producent rozpoczął już testy HyperOS 2.0.

Od kilku tygodni pojawiają się przecieki na temat HyperOS 2.0 i tradycyjnie warto podchodzić do nich z dystansem, ponieważ nie wszystkie odnajdują pokrycie w rzeczywistości. Teraz XiaomiTime odkrył informację, z której wynika, iż HyperOS 2.0 wszedł w fazę testów. Źródłem pozostaje odkrycie na serwerze Xiaomi OTA nowego rozszerzenia o nazwie [osbigversion] => 2.0.

HyperOS 2.0 wszedł w fazę testów. System ma zadebiutować w październiku wraz ze smartfonami Xiaomi 15.

Nazwa ma oczywiście odnosić się do nowej wersji HyperOS. Xiaomi od dawna używa specjalnych oznaczeń względem głównych wydań oprogramowania pokroju MIUI, aczkolwiek linijka w kodzie zazwyczaj wyglądała nieco inaczej. Przykładowo MIUI 14 określano jako [bigversion] => 14.

Wcześniej nie było rozszerzenia OSBigversion, co oznacza, że odnosi się ono do nowego systemu firmy.

Oczekuje się, że HyperOS 2.0 zostanie zaprezentowany wraz ze smartfonami Xiaomi 15 w październiku. Xiaomi zwykle prezentuje nowe oprogramowanie wraz z nowymi urządzeniami i tu nie powinno być inaczej. Sam update będzie wdrażany stopniowo.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: HyperOS 2.0 w fazie testów. Nadchodzi nowy system Xiaomi

 0