HyperX Cloud Flight S - słuchawki gamingowe ładowane indukcyjnie

HyperX Cloud Flight S - słuchawki gamingowe ładowane indukcyjnie

HyperX Cloud Flight S to bezprzewodowe słuchawki dla graczy, które można naładować przy pomocy samodzielnej ładowarki bezprzewodowej z certyfikatem Qi. Zestaw pozwala na maksymalnie 30-godzinną pracę na jednym ładowaniu akumulatora. Cloud Flight S działa w paśmie 2,4 GHz zapewniając wysokie wrażenia dźwiękowe dzięki odpowiednio dostosowanemu modułowi wirtualnego dźwięku przestrzennego HyperX 7.1 3 oraz przetwornikom o średnicy 50 mm, a także krystalicznie czystym tonom niskim, średnim i wysokim. Zestaw Cloud Flight S to konstrukcja wokółuszna z nausznikami obracającymi się w zakresie 90°. Jest wyposażony w metalowe suwaki do regulacji na pałąku, nauszniki wykonane z miękkiej, sztucznej skóry wypełnionej pianką zapamiętującą kształt ucha, co zapewnia wysoki poziom komfortu. Zestaw działa z komputerami PC oraz konsolami PS4 i PS4 Pro oraz jest wyposażony w odłączany mikrofon z diodowym wskaźnikiem LED informującym o wyciszeniu wraz z funkcją monitorowania mikrofonu.

HyperX Cloud Flight S to bezprzewodowe słuchawki dla graczy, które można naładować przy pomocy samodzielnej ładowarki bezprzewodowej z certyfikatem Qi.

HyperX Cloud Flight S - słuchawki gamingowe ładowane indukcyjnie

Ponadto udostępnia intuicyjne regulatory, które umożliwiają nastawianie osobno głośności gier i czatu z wykorzystaniem oprogramowania HyperX NGENUITY. „Rynek bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych dla graczy wciąż rośnie. Bardzo cieszymy się z wprowadzenia pierwszego gamingowego zestawu słuchawkowego obsługującego bezprzewodowe ładowanie zgodne ze standardem Qi” — powiedziała Bianca Walter, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. „Cloud Flight S to znakomity zestaw słuchawkowy dla osób oczekujących wysokiej jakości dźwięku oraz swobodnej rozgrywki bez kabli”. Warto podkreślić, że producent jakiś czas temu rozszerzył katalog ładowanych bezprzewodowo produktów z certyfikatem Qi o dwie propozycje: bezprzewodową mysz dla graczy Pulsefire Dart, która może pracować po naładowaniu przez nawet 50 godzin 4 oraz ładowarkę bezprzewodową ChargePlay Base Qi, która może jednocześnie ładować dwa urządzenia 5 .

Urządzenia te umożliwiają graczom ładowanie bezprzewodowe, co zwiększa elastyczność korzystania z urządzeń bezprzewodowych. Słuchawki HyperX Cloud Flight S są już dostępne w sklepach, z kolei sugerowana cena wynosi 849 złotych. Więcej informacji o zestawie znajdziemy bezpośrednio pod tym adresem. Co ciekawe we wrześniu 2019 roku HyperX zaprezentował urządzenia dedykowane konsoli Xbox One: stację ładującą kontroler HyperX ChargePlay TM Duo, słuchawki CloudX Chat TM oraz CloudX Stinger TM. Pierwsza oficjalnie licencjonowana stacja ładująca ChargePlay Duo od HyperX dla konsoli Microsoftu pozwoli naładować kontrolery bezprzewodowe w maksymalnie trzy godziny. Sprzęt wyposażono w wyważoną podstawkę dokującą z dwoma akumulatorami po 1400 mAh, a także wskaźnik LED wyświetlający stan ładowania.

Pokaż / Dodaj komentarze do: HyperX Cloud Flight S - słuchawki gamingowe ładowane indukcyjnie

 0