HyperX prezentuje nowe urządzenia dla graczy

HyperX prezentuje nowe urządzenia dla graczy

HyperX rozbudowuje ofertę o swój pierwszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, a także klawiaturę mechaniczną HyperX Alloy Elite RGB i myszkę HyperX Pulsefire Surge RGB.

Bezprzewodowe słuchawki HyperX Cloud Flight cechują się najdłuższym czasem pracy baterii, wynoszącym aż 30 godzin. Dodatkowo ich specjalna konstrukcja wokółuszna umożliwia odbiór dźwięku w paśmie 2,4 GHz. Sprzęt ten posiada certyfikat TeamSpeak oraz Discord i dodatkowo został wyposażony w odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów. Możemy go podłączyć do takich urządzeń jak PC, PS4, a także PS4 Pro. Ponadto odnajdziemy na nim elementy umożliwiające sterowanie diodami LED, wyciszanie mikrofonu, włączanie i wyłączanie urządzenia oraz regulację głośności. Dodatkowo został wyposażony w trójbiegunowe analogowe złącze audio. Słuchawki te są przygotowane na intensywną, wielogodzinną rozgrywkę na każdym polu bitwy i z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających graczy.

Produkty te zostaną zaprezentowane na targach CES w dniach od 8 do 11 stycznia

Słuchawki

Klawiatura mechaniczna XyperX Alloy Elite RGB pozwala nam na pełną swobodę w dostosowywaniu kolorów podświetlenia, a dedykowane przyciski multimedialne oraz dodatkowy port USB 2.0 z pewnością zwiększą nam komfort użytkowania urządzenia. Jednym z najważniejszych jej elementów są przełączniki CHERRY MX dostępne w trzech wariantach – czerwonym, brązowym i niebieskim. Ostatnim wprowadzonym do oferty urządzeniem jest mysz HyperX Pulsefire Surge RGB. Została ona wyposażona w dynamiczne efekty świetlne RGB oraz w wysokiej jakości czujnik Pixart 3389, o czułości aż do 16 000 DPI. Ciekawym rozwiązaniem jest wskaźnik LED, który informuje nas o wybranym ustawieniu DPI (można go dodatkowo dostosować). Gryzoń opiera się na sprawdzonych przełącznikach firmy Omron o wytrzymałości do 50 mln kliknięć. Dzięki zastosowaniu oprogramowania NGenuity gracze mogą przypisywać spersonalizowane funkcje makro do sześciu klawiszy oraz przechowywać je w bibliotece predefiniowanych ustawień. Produkty te zostaną zaprezentowane na targach CES w dniach 8-11 stycznia, a kupić je możemy za pośrednictwem sieci punktów sprzedaży detalicznej HyperX.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: HyperX prezentuje nowe urządzenia dla graczy

 0