HyperX prezentuje nowy sprzęt dla graczy – myszkę, klawiaturę i słuchawki

HyperX prezentuje nowy sprzęt dla graczy – myszkę, klawiaturę i słuchawki

HyperX to marka należąca do Kingstona. Znana jest przede wszystkim z zestawów słuchawkowych dla graczy z serii Cloud. Teraz oferta firmy powiększa się o nowe sprzęty gamingowe: myszkę HyperX Pulsefire, klawiaturę HyperX Alloy oraz ulepszone słuchawki HyperX Cloud Revolver.

Na targach CES 2017 w Las Vegas marka HyperX zaprezentowała trzy nowe sprzęty dla graczy – myszkę, klawiaturę oraz słuchawki. To wyraźny znak, że firma chce mocniej wkroczyć w świat gamingowych akcesoriów, jednocześnie zrywając z łatką specjalistów tylko od słuchawek.

Pierwszym z zaprezentowanych urządzeń jest myszka HyperX Pulsefire. Jest to model, który stawia przede wszystkim na efektywność. Dlatego też myszka nie ma żadnego oprogramowania dodatkowego. Wystarczy podłączyć ją do komputera i będzie od razu działać.

Kształtem HyperX Pulsefire przypomina innego gryzonia – Razer DeathAdder. We wnętrzu znajdziemy znany i ceniony sensor optyczny Pixart PMW3310, który uchodzi za jeden z najlepszych na rynku. Pod rolką znajduje się przycisk do przełączania czułości DPI, który pozwala na wybranie wartości – 400, 800, 1600 oraz 3200. Myszka ma trafić do sprzedaży w kwietniu w cenie około 50 dolarów.

Kolejną nowością są nowe klawiatury mechaniczne HyperX z serii Alloy. Do tej pory dostępny był tylko jeden model z przełącznikami Cherry MX Blue i czerwonym podświetleniem. W 2017 roku oferta powiększy się o wersje z Cherry MX Brown i Cherry MX Red (jeszcze w tym miesiącu) oraz Cherry MX RGB (w trzecim kwartale 2017 roku).

Ostatnią nowością są ulepszone słuchawki HyperX Cloud Revolver S. Od poprzedników będą się wyróżniać przede wszystkim tym, że jest to wersja plug and play. Wystarczy podłączyć je do komputera i bez instalowania dodatkowego oprogramowania zaoferują dźwięk Dolby 7.1 Surround. Na rynku mają zadebiutować w lutym w cenie około 150 dolarów.

HyperX Pulsefire

HyperX Alloy

HyperX Cloud Revolver S

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: HyperX prezentuje nowy sprzęt dla graczy – myszkę, klawiaturę i słuchawki

 0