ID-COOLING wprowadza chłodzenie ICEFLOW 240 VGA ARGB dla kart AMD i NVIDIA

ID-COOLING wprowadza chłodzenie ICEFLOW 240 VGA ARGB dla kart AMD i NVIDIA

ID-COOLING wprowadza nowy model chłodzenia wodnego ICEFLOW 240 VGA, które zostało zaprojektowane specjalnie dla kart graficznych i jest dodatkowo wyposażone w wentylator 92 mm, owiewający pozostałe elementy na PCB. ICEFLOW 240 ma oferować maksymalną wydajność chłodzenia do 300 watów. Zestaw ten wyposażono w chłodnicę 240 mm i nowy wentylator ICEFAN 240 - czyli właściwie dwa wentylatory w jednej ramie. Wentylator wykorzystuje ponadto pojedyncze wejście PWM i ARGB. Oferowana pompa ma maksymalną prędkość do 6500 obr/min, podczas gdy wentylatory zamontowane na chłodnicy pracują z prędkością od 800 obr/min, maksymalnie osiągając do 2500 obr/min.

ID-COOLING ICEFLOW 240 VGA to uniwersalne chłodzenie wodne dla kart graficznych, z wentylatorem owiewającym VRAM.

Producent określa wydajność tego chłodzenia na 300 watów, co pozwala na montaż nawet na takich kartach jak RTX 2080 Ti lub Radeon RX 5900. Zestaw jest kompatybilny zarówno z kartami graficznymi NVIDIA (GTX 7/9/10 / i 16 oraz RTX 20), jak i AMD (RX i Vega). Tak duża kompatybilność wynika częściowo z różnych zestawów montażowych dołączonych do zestawu ICEFLOW 240 VGA. Trzeba jednak podkreślić, że ICEFLOW 240 VGA można zamontować tylko wtedy, gdy układ PCB i otwory montażowe są w określonej orientacji, więc użytkownicy powinni zdjąć oryginalne chłodzenie, aby upewnić się, że ten zestaw AIO może być zainstalowany na ich karcie graficznej.

ICEFLOW 240 VGA zostało zaprojektowane do chłodzenia zarówno procesora graficznego, jak i pamięci VRAM, wykorzystując oprócz bloku wodnego również cienki wentylator 92 mm. Co ciekawe, chłodzenie to można regulować, zależnie od długości karty graficznej. Aluminiową obudowę można łatwo dostosować do prawie każdego miejsca, w którym GPU znajduje się na karcie graficznej. ID-COOLING zapowiada, że ICEFLOW 240 VGA trafi do sprzedaży na przełomie listopada i grudnia, w sugerowanej cenie producenta 129,99 USD plus podatki zależne od kraju.

Pokaż / Dodaj komentarze do: ID-COOLING wprowadza chłodzenie ICEFLOW 240 VGA ARGB dla kart AMD i NVIDIA

 0