iHome iBT9 - przenośne głośniki, którym nie straszny deszcz

iHome iBT9 - przenośne głośniki, którym nie straszny deszcz

Przenośne głośniki są coraz bardziej popularne, więc całkiem zrozumiałe jest to, że producenci tego sprzętu wychodzą naprzeciw różnym potrzebom. Na przykład iHome przygotowało wodoodporne głośniki iBT9.

iBT9 jest kontynuatorem linii produktów IBN6, która zadebiutowała na półkach sklepowych w 2014 roku. Głośnik ten waży niecały kilogram (2 funty) i pomimo swojego relatywnie małego rozmiaru dysponuje dość dużą mocą. Jego obudowa jest pokryta gumowym materiałem absorbującym wstrząsy - jest w stanie zabezpieczyć głośnik przed upadkiem z wysokości powyżej metra. iBT9 posiada również certyfikat wodoodporności IP67 (jest także odporna na pyły i kurze), dzięki czemu jest w stanie przetrwać w wodzie głębokiej na 1m nawet pół godziny.

W głośniku znajdziemy wejście Aux, wyjście USB  oraz wejście microUSB, przez które można ładować urządzenia - nawet w trakcie słuchania muzyki, chociaż natężenie prądu to 1 amper. iBT9 obsługuje Bluetooth, co pozwala na parowanie urządzeń, w tym też telefonów. Dzięki temu można swobodnie rozmawiać bez użycia rąk a głośnik ma nawet dedykowany przycisk do odbierania połączeń. Inne fizyczne przyciski służą do włączania / wyłączania, parowania Bluetooth i zmieniania głośności. iBT9 niestety posiada przycisków do zmieniania utworów - należy tego dokonywać zewnętrznym urządzeniem. Jeśli zaś chodzi o czas pracy, to w pełni naładowany głośnik pozwala na 9 godzin odtwarzania, a 4 diody LED znajdujące się z przodu informują o pozostałej energii.

Głośnik IBT9 dostępny jest już teraz za $99,99 i można go zamówić z oficjalnej strony producenta bądź z B&H Photo and Video.

Pokaż / Dodaj komentarze do: iHome iBT9 - przenośne głośniki, którym nie straszny deszcz

 0