iiyama Red Eagle G-Master GB3461WQSU - nowy ultraszeroki monitor dla graczy

iiyama Red Eagle G-Master GB3461WQSU - nowy ultraszeroki monitor dla graczy

Szukacie monitora o wysokiej rozdzielczości 3440x1440 pikseli, która pozwala zobaczyć więcej na polu bitwy, bez konieczności nieustannej zmiany widoku? Taki właśnie jest nowy 34-calowy G-Master GB3461WQSU, a do tego może się pochwalić wsparciem dla FreeSync™ Premium, co oznacza, że oferuje obsługę techniki LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu użytkownicy nie muszą obawiać się efektu rozrywania obrazu czy przycinania, niezależnie od liczby klatek na sekundę. 

GB3461WQSU to pierwszy gamingowy model w portfolio marki iiyama od ponad dwóch lat, oraz pierwszy G-Master na matrycy IPS.

Sprzęt został wyposażony w matrycę IPS zapewniającą 100% pokrycie gamutu sRGB, dostarczając niezwykłą precyzję w odwzorowaniu kolorów i szerokie kąty widzenia, więc użytkownicy mogą cieszyć się żywym obrazem z pola walki. Dzięki zastosowaniu wyświetlacza o proporcjach 21:9, GB3461WQSU jest w stanie zapewnić więcej przestrzeni horyzontalnej ekranu, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w grach typu FPS, ale korzyści płynące z tego rozwiązania zauważalne są także w innych gatunkach gier. A że wysokość wyświetlacza jest bardzo podobna do 27-calowych monitorów o klasycznych proporcjach 16:9, to można z niego komfortowo korzystać nawet z bliższych odległości, zapewniając sobie niezapomniane doświadczenia.

Aby dostosować jasność w zaciemnionych obszarach obrazu, użytkownik może skorzystać z funkcji Black Tuner, dzięki której szybko dostrzeże przeciwników kryjących się w cieniach. Co więcej, GB3461WQSU oferuje 1 ms czas reakcji (MBR) i odświeżanie na poziomie 144 Hz, co zapewnia szybszy czas reakcji i ostry obraz nawet w najbardziej dynamicznych scenach. Monitor wyposażono w dwa wejścia HDMI i dwa DisplayPort, a także złącze słuchawkowe i hub 2x USB 3.0. Podstawa umożliwia regulację wysokości do preferencji użytkownika, a technologie flicker-free i redukcji niebieskiego światła zmniejszają zmęczenie oczu podczas długich sesji przed ekranem.

Nowy model z rodziny Red Eagle wspiera też wyświetlanie treści HDR i gwarantuje niskie opóźnienia (input lag). Technologia Adaptive Sync umożliwia synchronizację częstotliwości odświeżania wyświetlacza z klatkami renderowanymi przez kartę graficzną, a gracze docenią również technikę LFC (Low Framerate Compensation), która eliminuje minimalną wartość obsługi FreeSync, dzięki czemu nie musimy obawiać się rozrywania obrazu czy stutteringu.

Red Eagle G-Master GB3461WQSU trafi do sprzedaży na początku maja, a jego sugerowana cena to 2199 zł.

Specyfikacja Red Eagle G-Master GB3461WQSU:

Model

G-Master GB3461WSU-B1 Red Eagle

Rozmiar ekranu

34"

Czas reakcji, odświeżanie

1 ms MBR, 48~144Hz, FreeSync™ Premium

Matryca, rozdzielczość

IPS UWQHD 3440 x 1440 @144Hz

Regulacja wysokości

13 cm

Wejścia

HDMI (120Hz), DisplayPort (144Hz)

Funkcje

OverDrive, Black Tuner, Blue Light Reducer, HDR Ready, LFC (low framerate compensation)

Audio / inne

Głośniki 2x5W, złącze słuchawkowe, USB HUB 2x3.0

Pokaż / Dodaj komentarze do: iiyama Red Eagle G-Master GB3461WQSU - nowy ultraszeroki monitor dla graczy

 0