Ile zarabia Tyler Ninja Blevins za streamowanie swoich rozgrywek Fortnite?

Ile zarabia Tyler Ninja Blevins za streamowanie swoich rozgrywek Fortnite?

Najpopularniejszy streamer na portalu Twitch twierdzi, że można zarobić ogromne pieniądze za samo granie w gry wideo. Tyler "Ninja" Blevins zarabia miesięcznie ogromną sumę pieniędzy i postanowił się podzielić swoim kluczem do sukcesu.

Tyler "Ninja" Blevins grając w Fortnite zdołał zarobić niebagatelną sumę 500000 dolarów USD w ciągu zaledwie miesiąca. "Myślę, że oferuję kombinację wysokiej jakości rozgrywki, której widzowie nie mogą otrzymać od innych twórców podobnych treści. Bardzo trudno jest zostać jednym z najlepszych w danej grze wideo" - mówi Belvin - "Jestem bardzo głupkowaty. Jeśli kiedykolwiek widzieliście moje streamy, albo filmiki na YouTube, to własnie takie daję wrażenie i robię tego typu rzeczy cały czas, najzwyczajniej szalona błazenada. Myślę, że kombinacja umiejętności i rozrywki to coś, co jest chętnie oglądane". Ninja mając 26 lat stał się najczęściej oglądanym i subskrybowanym streamerem w historii, co przełożyło się również na zarobki.

Umiejętności połączone z błaznowaniem to przepis Tylera na sukces w streamowaniu. Jak widać skuteczny

Gracz podkreśla jednak, że duża część jego dochodów pochodzi od subskrybentów Amazon Prime, którzy mogą przekazywać darowizny na jego konto Twitch. Do tego należy doliczyć 5 milionów osób subskrybujących jego kanał w serwisie YouTube. O popularności jego kanału świadczy również popularność gry, którą Ninja tłumaczy faktem, że jest darmowa. "Fakt, że ta gra jest darmowa to coś niesamowitego i jest tak na wszystkich liczących się platformach.  Dostępność i to jak przyjazna jest ta gra, są powodami jej popularności" - powiedział Tyler. Fortnite to jeden z największych obecnych fenomenów, stworzony przez Epic Games. Wyszukiwarka Google podaje, że użytkownicy poszukują informacji o Fortnite nawet częściej, niż o dotychczasowym królu popularności, którym był Minecraft.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ile zarabia Tyler Ninja Blevins za streamowanie swoich rozgrywek Fortnite?

 0