IMG Academy organizuje wakacyjny obóz e-sportowy

IMG Academy organizuje wakacyjny obóz e-sportowy

Jesteś fanem e-sportu? Nie masz planów na wakacje? Może warto rozwinąć swoją pasję pod okiem takich gwiazd jak Hiko czy adreN. IMG Academy organizuje wakacyjny obóz e-sportowy.

Sport elektroniczny z dnia na dzień zyskuję coraz większa popularność – nie tylko za sprawą olbrzymich turniejów, profesjonalnych graczy czy nowych tytułów. E-sport obecnie powoli wkracza w codzienne życie każdego z nas. Przykładem jest właśnie IMG Academy i ich inicjatywa. Kiedyś dzieciaki jeździły na obozy sportowe, rekreacyjne czy po prostu najzwyklejsze wakacje – dziś mogą wybrać się na e-sportowe kolonie organizowane przez IMG. Tam rozwiną swoje umiejętności, pogłębią pasję i zaczną ćwiczyć pod okiem obecnych profesjonalistów między innymi takich jak Spencer „Hiko” Martin, Eric „adreNHoag oraz AleksandarkassadTrifunović. Chęć rozwoju elektronicznych sportów trafia w coraz więcej dziedzin życia, a co za tym idzie, w tej branży pojawiają się coraz większe pieniądze. Co niektórzy z was zapewne są już rodzicami, dlatego pytanie do was – czy wysłalibyście swoje dziecko na taki obóz? Widząc oczywiście, że to jego pasja i wiąże z tym swoje marzenia.

Wakacje nad morzem? W górach? Za granicą? Nie, nie – przed komputerem. E-sportowy obóz organizowany przez IMG Academy to połączenie dobrej zabawy i pomocy w rozwoju pasji młodych zawodników.

Całość organizowana jest w miejscowości Brandenton. Zacznie się 30 lipca, zakończy natomiast 5 sierpnia. W tym czasie organizowane będą zajęcia z profesjonalnymi graczami, trenerami czy psychologami. Każdego dnia uczestnicy obozu będą udoskonalać swoje umiejętności w CS:GO i trenować drużyną grę pod czujnym okiem specjalistów. Jak mówią przedstawiciele IMG Academy – obóz ten ma nauczyć przyszłych zawodników odpowiedniego nastawienia, myślenia oraz komunikacji, wykreować odpowiednio psychikę i po prostu nauczyć rywalizacji w tytułach e-sportowych. Takie spędzenie czasu jednak wiąże się z dużymi kosztami. W zależności od opcji, które wybierzemy, cena waha się między 1999$ a 2749$. Dodatkowo obóz jest w jedynie w języku angielskim. Wszystkie informacje oraz zapisy znajdziecie na oficjalnej stronie całego wydarzenia IMG Academy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: IMG Academy organizuje wakacyjny obóz e-sportowy

 0