In Win prezentuje obudowę A1 Mini-ITX PC Chassis

In Win prezentuje obudowę A1 Mini-ITX PC Chassis

Po kilku miesiącach oczekiwania In Win zaprezentował kompaktową obudowę A1 Mini-ITX PC Chassis, która powinna przypaść do gustu osobom szukającym nieco bardziej minimalistycznych rozwiązań.

W zeszłym roku Computex, In Win ujawnił prototyp obudowy ITX Gaming Cube A. Do jej charakterystycznych cech należał górny panel wykonany w całości z drewna. Około pół roku później firma wprowadziła na rynek wersję produkcyjną, którą nazwaną po prostu A1. Niestety względem pierwotnej wersji, finalna utraciła interesujący drewniany panel na rzecz zwykłego szklanego, gdzie znalazło się miejsce dla bezprzewodowej ładowarki Qi. Całość wykonano z andonowanego aluminium zaś wygląd obudowy przypomina niezwykłą prostotę połączoną z nowoczesnym skandynawskim stylem pasującym do praktycznie każdego otoczenia. Pomimo swych kompaktowych rozmiarów znalazło się miejsce nie tylko dla wielu podzespołów, lecz także zaawansowanych zasilaczy.

Obudowa A1 Mini-ITX PC Chassis łączy w sobie prostotę z nowoczesnym skandynawskim wyglądem, a jej gabaryty sprawią, że może zostać umieszczona w praktycznie każdym miejscu

A1 mieści radiator procesora do maksymalnie 160 mm, a kartę graficzną do 300 mm długości. Dodatkowo specjalny uchwyt do karty zapobiega jej uszkodzeniu w trakcie transportu. Ponadto wspomniany produkt wspiera wentylatory o wymiarach 120 mm z boku i dwa 120 mm umieszczane wzdłuż dolnej części. Natomiast z przodu obudowy znajdziemy dwa wejścia USB 3.0, port audio HD, czy wnęki na 2,5-calowe dyski. Co ciekawe wraz z zestawem w środku otrzymujemy domyślnie zainstalowany zasilacz An In 600W, 80 PLUS Bronze PSU, którego stworzono specjalnie dla tej obudowy. Oczywiście posiada wszelkie najważniejsze certyfikaty bezpieczeństwa. In Win A1 Mini-ITX PC Chassis trafi do sprzedaży w różnych regionach świata w połowie maja. Więcej informacji oraz pełne parametry techniczne znajdziemy na oficjalnej stronie produktu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: In Win prezentuje obudowę A1 Mini-ITX PC Chassis

 0