Indiana Jones i Wielki Krąg na nowym zwiastunie. Kolejny mocna propozycja od Microsoftu

Indiana Jones i Wielki Krąg na nowym zwiastunie. Kolejny mocna propozycja od Microsoftu

Nie dalej jak w styczniu tego roku Microsoft ujawnił pierwszy materiał przedstawiający Indianę Jonesa i Wielki Krąg (Indiana Jones and the Great Circle), czyli długo wyczekiwany tytuł od studia MachineGames. Najnowsza przygoda kultowego archeologa doczekała się nowego trailera z rozgrywką na Xbox Games Showcase.

Oryginalna historia Indiany Jonesa, stworzona przez twórców ostatnich części Wolfensteina, czyli MachineGames, zapowiada się na pełną przygód rozgrywających się na całym świecie, w trakcie których zawadiacki archeolog zapoluje na potężne artefakty.

Najnowsza przygoda kultowego archeologa doczekała się nowego trailera z rozgrywką na Xbox Games Showcase.

Zwiastun pokazuje Jonesa i jego towarzyszkę Ginę szukających jednego z tych tajemniczych artefaktów na szczytach Himalajów. Natrafiając na zamarznięty pancernik, duet trafia na nazistów, po czym wybucha slapstickowa walka (charakterystyczna na filmów Indiana Jones) między obiema grupami, a wszystko dzieje się, kiedy statek zaczyna zsuwać się z gór. 

Oto jak deweloper opisuje zarys fabularny gry: „Od uświęconych sal Watykanu i zatopionych świątyń Sukhothai po piramidy w Egipcie i ośnieżone szczyty Himalajów, najnowsza podróż Indy'ego wyśle ​​go dookoła świata w wyścigu z czasem, podczas gdy będzie polował na tajemnicze i potężne artefakty. Ale Indiana nie jest jedynym na tropie tych artefaktów. Pracując z Giną, Indy zmierzy się z Vossem i jego ludźmi w poszukiwaniu tajemnic tych reliktów”.

„Możliwość pracy nad Indianą Jonesem sprawia, że ​​chcesz czerpać doświadczenia z szerokiej gamy miejsc, które wywoływały u nas efekt Wow jako dziecko” – mówi dyrektor gry Jerk Gustafsson. „Wszyscy pamiętamy dreszczyk emocji, jaki towarzyszył oglądaniu odważnych i często balansujących na cienkiej linie akcji Indy’egoi i chcemy mieć takie chwile również w Wielkim Kręgu”.

Indiana Jones i Wielki Krąg nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale pojawi się na Xbox Series X|S i PC gdzieś w 2024 roku. Abonenci Xbox Game Pass również otrzymają grę pierwszego dnia bez dodatkowych kosztów.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Indiana Jones i Wielki Krąg na nowym zwiastunie. Kolejny mocna propozycja od Microsoftu

 0