Injustice 2 zapowiedziane na PC, wersja testowa dostępna od dziś na Steam

Injustice 2 zapowiedziane na PC, wersja testowa dostępna od dziś na Steam

Można było się tego spodziewać, ale Warner Bros. i DC Entertainment i tak udało się nas zaskoczyć dość szybką zapowiedzią Injustice 2 na PC, ponieważ spodziewaliśmy się, że gra wyląduje na komputerach osobistych dopiero w przyszłym roku przy okazji jakiegoś zbiorczego wydania z DLC.

Okazuje się jednak, że ta świetnie przyjęta na konsolach bijatyka z postaciami z uniwersum DC zadebiutuje na "blaszakach" jeszcze jesienią i dostępna będzie na platformach Steam i Windows Store. Co więcej, już dziś ruszą beta testy tej produkcji na Steamie, więc zainteresowani będą mogli sprawdzić nie tylko stabilność serwerów, ale także ogólne wrażenia z gry, która dość często nazywana jest Mortal Kombat w świecie DC. Co prawda oba tytuły mają wiele wspólnego, ale także i sporo różnic, a możliwość wcielenia się w takie postaci, jak Batman, Wonder Woman, Aquaman, Flash, Joker, Bane, Harley Quinn czy Green Arrow, może być dla wielu osób mocnym argumentem przemawiającym za tą produkcją.

Injustice 2 na PC to świetna wiadomość dla miłośników bijatyk na komputerach, którzy nie mają w tym roku powodu do narzekań, ponieważ na tej platformie kilka miesięcy temu zadebiutowała inna kultowa seria, czyli Tekken

Warto też wspomnieć o polskim akcencie, ponieważ grę uznanego studio NetherRealm przeniesie na PC nasz rodzimy deweloper QLOC. Raczej jednak nie ma powodu o obawy, ponieważ polskie studio odpowiedzialne było wcześniej za pecetowy port Mortal Kombat XL, więc ma już spore doświadczenie z bijatykami tego producenta. Injustice 2 zgarnęło sporo pochwał na konsolach, gdzie chwalone jest za duży wybór różnorodnych postaci, zarówno jeśli o chodzi bohaterów, jak i złoczyńców, a także ciekawy tryb fabularny, wiecznie zmieniający się Multiverse stawiający przed graczami nowe wyzwania oraz sieciowe gildie. Co więcej, w kontynuacji mamy nawet możliwość personalizacji naszych postaci poprzez zdobywany sprzęt. Niestety Warner Bros. nie zdradziło jeszcze konkretnej daty premiery, ale tę poznamy zapewne po beta testach.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Injustice 2 zapowiedziane na PC, wersja testowa dostępna od dziś na Steam

 0