Intel Arc A770 w wersji od Predatora debiutuje w Polsce. Znamy cenę

Intel Arc A770 w wersji od Predatora debiutuje w Polsce. Znamy cenę

Chociaż nasz kraj został pominięty przez Intela przy premierze pierszych grafik z serii Arc, to Polska będzie jednym z pierwszych krajów w Europie, w których zostanie udostępniona nowa karta graficzna od Predatora. Ta gamingowa marka Acera zaprezentowała niedawno autorską wersję grafiki Intel Arc A770, która prezentuje się naprawdę oryginalnie.

Acer Predator BiFrost Intel Arc A770 OC, bo tak w pełni nazywa się najnowsza karta graficzna w portfolio Predator, to autorska wersja Intel Arc A770. To, co wyróżnia najnowszy model, to przede wszystkim system chłodzenia, na który składają się wentylatory 3D AeroBlade 5. generacji oraz osiowy FrostBlade 2.0. Dodatkowe efekty zapewni podświetlenie LED RGB, którym będzie można sterować za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Wsparciem systemu chłodzenia  będzie również komora parowa. Usprawnia ona przepływ powietrza w celu jego szybkiej i efektywnej cyrkulacji.

Gamingowa marka Acera zaprezentowała niedawno autorską wersję grafiki Intel Arc A770, która prezentuje się naprawdę oryginalnie.

Intel Arc A770 w wersji od Predatora debiutuje w Polsce. Znamy cenę

Dzięki Xe-cores z wbudowanymi funkcjami Intel Xe Matrix Extensions (XMX) AI i zaawansowanym sprzętem do akceleracji 3D, mikroarchitektura Xe HPG jest zoptymalizowana pod kątem wymagających gier. Z kolei interfejs API DirectX 12 Ultimate zapewnia obsługę DirectX Raytracing, czyli efektów śledzenia promieni. 

Karta Predator BiFrost Intel Arc A770 OC obsługuje również technologię upscalingu XeSS (Xe Super Sampling) wspomaganą przez sztuczną inteligencję. Efektem jest możliwość uzyskania wysokiej rozdzielczości oraz dużej liczby klatek na sekundę. Dodatkowo całość wzmocni 16 GB pamięci VRAM typu GDDR6, TDP na poziomie 250 W oraz OC boost, które zwiększy taktowanie zegara do 2400 MHz.

Najnowsza karta graficzna zapowiedziana przez Predatora spodoba się także twórcom i artystom, a to dzięki zastosowaniu zaawansowanego silnika, wzbogaconego o sztuczną inteligencję oraz  technologię Intel Deep Link. Za sprawą techniki Intel XMX AI, wbudowanej w grafikę Intel Arc, będzie można łatwo i szybko przerabiać zdjęcia oraz montować filmy, także przy wykorzystaniu kodeków multimedialnych AV1 nowej generacji.

Karta graficzna od Predatora pozwoli też natychmiast przekształcić pokój gracza w studio streamingowe dzięki zielonemu ekranowi, kadrowaniu kamery i opcjom nadawania, które są wbudowane w intuicyjny, łatwy w użyciu interfejs oprogramowania.

Karta BiFrost pozwoli też monitorować układ, kontrolując prędkość wentylatora i dopasowują oświetlenie za pomocą aplikacji Predator BiFrost Utility APP. Program ten pozwoli również dopasować wydajność tego sprzętu pod kątem naszych potrzeb. 

Intel Arc A770 w wersji od Predatora debiutuje w Polsce. Znamy cenę

Sprzęt będzie posiadał 4 wyjścia wideo: 1 HDMI i 3 pod Display Port. Wymiary karty to 267 na 117,75 mm. i będzie ona zajmować dwa sloty. Układ graficzny od Predatora będzie dostępny do kupienia osobno, bez konieczności zakupu całego zestawu komputerowego. Karta wkrótce trafi też do sprzedaży w Polsce w sklepach Media Expert i X-kom, gdzie ma kosztować około 2260 zł.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Intel Arc A770 w wersji od Predatora debiutuje w Polsce. Znamy cenę

 0