Inteligentny zegarek realme Watch 2 oficjalnie zaprezentowany

Inteligentny zegarek realme Watch 2 oficjalnie zaprezentowany

realme Watch 2 to następca pierwszego smartwatcha marki, którego wprowadzono na rynek w ubiegłym roku. Firma wcześniej wypuściła jeszcze modele z linii Watch S, ale to właśnie druga generacja odgrywa teraz najważniejszą rolę w ofercie producenta. Watch 2 wyposażono w 1,4-calowy wyświetlacz dotykowy IPS LCD o rozdzielczości 320 × 320 pikseli, 323 ppi i jasności 600 nitów. Inteligentny zegarek posiada ponadto funkcjonalny przycisk zlokalizowany po prawej stronie obudowy. Zegarek waży 38 g i jest wodoszczelny oraz odporny na kurz zgodnie z certyfikatem IP68. W zestawie znajdują się wymienialne paski o szerokości 22 m. Smartwatch zawiera 90 trybów sportowych, co oznacza progres względem 14 oferowanych przez poprzednika. Nie brakuje oczywiście pulsometru z opcją regularnego pomiaru pulsu czy pulsoksymetru (SpO2).

realme Watch 2 wyposażono w 1,4-calowy wyświetlacz dotykowy IPS LCD o rozdzielczości 320 × 320 pikseli i 90 trybów sportowych.

Inteligentny zegarek realme Watch 2 oficjalnie zaprezentowany

Urządzenie wyposażono dodatkowo w mechanizmy monitorowania snu, przypominania o konieczności ruszenia się z miejsca, prognozy pogody, obsługi odtwarzacza muzycznego oraz innych standardowych funkcjonalności dla tego rodzaju sprzętu. Watch 2 obsługuje również Smart AIoT, które pozwalające użytkownikowi sterować kilkoma inteligentnymi urządzeniami realme bezpośrednio z poziomu smartwacha. Całość zasila bateria o pojemności 315 mAh (prawie dwukrotnie więcej niż w poprzedniej generacji) i według producenta zegarek będzie działał na pojedynczym ładowaniu do maksymalnie 12 dni, choć czas ten uzależniono od tego, jak intensywnie korzystamy z urządzenia. Inteligentny zegarek obsługuje dodatkowo łączność Bluetooth 5.0. realme Watch 2 wyceniono w Malezji na 229 ringgitów (ok. 200 złotych). Na razie nie wiemy, czy i kiedy sprzęt trafi do Polski.

Inteligentny zegarek realme Watch 2 oficjalnie zaprezentowany

Na rynku nie brak propozycji inteligentnych zegarków od różnych propozycji. Na liście znajduje się m.in. OnePlus Watch oferujący stylowe wzornictwo, bezproblemową łączność między urządzeniami, inteligentne śledzenie aktywności fizycznej i niezwykle długą żywotność baterii. Smartwach łączy się ze wszystkimi urządzeniami OnePlus i jest wyposażony w 1,39-calowy panel OLED (326 ppi), 1 GB RAM i 4 GB pamięci masowej (2 GB pamięci użytkowej), która wystarczy do przechowywania ponad 500 utworów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Inteligentny zegarek realme Watch 2 oficjalnie zaprezentowany

 0