iPad Pro 2024 ma dostać nie tylko lepszy ekran, ale także więcej pamięci

iPad Pro 2024 ma dostać nie tylko lepszy ekran, ale także więcej pamięci

Nowy iPad Pro powinien przynieść zmiany w różnych elementach, wliczając do tego wbudowaną pamięć masową. W tym przypadku mamy liczyć na solidny wzrost względem poprzednich modeli.

Nowy flagowy tablet Apple dostanie więcej pamięci

Nowy iPad Pro ma zadebiutować na początku 2024 roku. Południowokoreański leaker zdradził, że iPad Pro OLED będzie dostępny z warstwą pamięci masowej o pojemności do 4 TB. Informacja, na którą powołuje się bloger yeux1122 pochodzi od anonimowych źródeł z łańcucha dostaw. Z tego samego źródła wynika, iż pamięć iPhone’a 15 Pro może zaczynać się od 256 GB, a maksymalnie wynosić 2 TB, co oznaczałoby podwojenie każdego z obecnych poziomów. 

iPad PRO OLED 2024 ma dostać 4 TB pamięci.

v
 

Apple oferuje obecnie wersje iPada Pro z pięcioma poziomami pamięci do wyboru, przy czym limit wynosi 2 TB. Wzrost o dodatkowe 2 TB byłby ciekawą propozycją dla klientów z grubym portfelem. Bo oczywiście za model 4 TB trzeba byłoby zapłacić i to znając politykę cenową Apple, niemało. Same ceny potrafią urosnąć gwałtownie i przykładowo tablet ze 128 GB–256 GB zapłacimy o 100 dolarów amerykańskich więcej, natomiast różnica między 1 TB a 2 TB wynosi 400 USD.

iPad 2024 z nowym ekranem

Największym ulepszeniem, jakiego oczekujemy od iPada Pro 2024, jest wyświetlacz. Urządzenie dostanie panel OLED, który zastąpi ekran IPS LCD z podświetleniem mini-LED. Tyczy się to zarówno w wersji 11-calowej, jak i 13-calowej. Ponadto sam rozmiar wyświetlacza wzrośnie bardzo nieznacznie, przynajmniej w przypadku większego modelu.

Do tego Apple wprowadzi nową klawiaturę Magic Keyboard z aluminiową konstrukcją i znacznie większym gładzikiem, dzięki czemu całość będzie bardziej przypominać MacBooka.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: iPad Pro 2024 ma dostać nie tylko lepszy ekran, ale także więcej pamięci

 0