iPhone 8 Plus jest drogi? Google Pixel 2 XL będzie jeszcze droższy

iPhone 8 Plus jest drogi? Google Pixel 2 XL będzie jeszcze droższy

Jeśli najnowsze plotki są prawdziwe, to wygląda na to, że Google planuje zamach na kieszenie konsumentów i wypuszcza nowy smartphon, a właściwie już phablet Pixel 2 XL w cenie, która sugeruje przynależność do najwyższej klasy premium. Według przecieków, nowy Pixel ma kosztować więcej niż iPhone 8 Plus. 

Zgodnie z najnowszymi informacjami, które ukazały się w pierwszej kolejności na Droid Life, ceny nowych urządzeń Google Pixel 2 XL będą się zaczynać od 849 dolarów. Publikacja zawiera również render smartfona, a właściwie tylko jego pleców. Na pierwszy rzut oka widać, co jest niemałym rozczarowaniem, brak podwójnego aparatu, choć  widoczna jest dbałość o detale i ciekawa stylistyka. Z drugiej strony, ceny iPhona 8 Plus zaczynają się od 799 USD, co daje 50 USD mniej i mimo to posiada on podwójny aparat oraz bezprzewodowe ładowanie, dzięki aluminiowo-szklanej, tylnej obudowie.

Wiele osób narzeka na niekorzystny stosunek możliwości do ceny w przypadku Appla. Wygląda na to, że i inny producent planuje podobną politykę

W przypadku smartfona Pixel 2 XL, żadna z dodatkowych funkcji, które widoczne są z tyłu iPhone'ów, nie jest obecna, co prowadzi do domysłów, że urządzenia te będą esencją czystej, stockowej platformy na Androida. Podstawowy model urządzenia ma mieć wbudowane 64 GB pamięci, najwyższy dwa razy więcej, czyli 128 GB. Ceny to odpowiednio 849 i 949 USD w przypadku większej wersji. Zapewne tak samo jak w ubiegłorocznych modelach, nie należy się nastawiać na możliwość stosowania kart pamięci. Póki co, do podanych kosztów zakupu należy podchodzić z dozą ostrożności. Jednocześnie mamy nadzieję, że podczas nadchodzącej prezentacji, Google ujawni jednak jakieś ciekawe, dodatkowe możliwości swoich urządzeń, które będą choć trochę usprawiedliwiać tak wysokie ceny.

Pokaż / Dodaj komentarze do: iPhone 8 Plus jest drogi? Google Pixel 2 XL będzie jeszcze droższy

 0