iPhone 8 zaprezentowany na zdjęciach

iPhone 8 zaprezentowany na zdjęciach

Przecieki na temat kolejnego flagowca Apple od jakiegoś czasu zdają się zalewać sieć i nie dalej jak wczoraj prezentowaliśmy Wam render nadchodzącego iPhone'a 8. Tymczasem w sieci pojawiły się już nawet zdjęcia tego smartfona, które prezentują zarówno przedni, jak i tylny panel urządzenia.

Poniższe zdjęcia opublikowane zostały przez portal TechTastic.nl, ale nie mamy pewności, czy uwieczniono na nich działający sprzęt, czy też może atrapę, jak często zdarzało się to w przeszłości. Tak czy inaczej, pozwalają nam one przyjrzeć się wyglądowi telefonu, potwierdzając przy okazji kilka szczegółów. Po pierwsze, wyraźnie widać tu wycięcie w górnej części panelu OLED, w którym umieszczono sensory oraz przednią kamerkę. Z tyłu widnieje zaś podwójny aparat w rozmieszczeniu wertykalnym, ale warto też podkreślić brak czytnika linii papilarnych zarówno na przednim, jak i tylnym panelu. Świadczy to najprawdopodobniej o rezygnacji z tego elementu przez giganta z Cupertino, który może zastąpić go technologią rozpoznawania twarzy.   

iPhone 8 nie kryje już przed nami zbyt wielu tajemnic, ale to już praktycznie standard w tej branży, iż większość szczegółów poznajemy z przecieków przed premierą

Co prawda, jeszcze niedawno pojawiały się informacje sugerujące, jakoby czytnik umieszczony został pod ekranem, ale ostatnie doniesienia sugerowały, że Apple ma trudności z realizacją tego pomysłu i musiało go porzucić (przynajmniej w tym roku). Poza tym, wbrew temu, co sugerowano jeszcze niedawno, najświeższe przecieki potwierdzają wrześniową premierę iPhone'a 8, który zadebiutować ma wraz z modelami iPhone 7s i 7s Plus. Mogą jednak występować spore problemy z dostępnością flagowego modelu, ponieważ na premierę przygotowanych ma być tylko 2-4 mln egzemplarzy i sytuacja poprawić może się dopiero na początku przyszłego roku. Jeśli jednak plotki odnośnie bardzo wysokiej ceny okażą się prawdziwe, to skutecznie może to hamować zapędy przynajmniej części zainteresowanych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: iPhone 8 zaprezentowany na zdjęciach

 0